Jump to content

Cosmiin.FL
 Share

Recommended Posts

Salut ma numesc Cosmin si am 15 ani. Pot sa spun ca sunt incepator deoarece nu lucrez de mult timp in PS. Astept sugestiile voastre daca am gresit cu ceva.

adrian.png AleS.png ales2.gif asdasdasd.png avatar.gif avatar2.png avatar3.gif cozmin.png dubai.png estes.png hei.png lemon-nephrite.png myavatar.gif ratonescu.gif rin.png rwliviu.png rydenN.gif titii.png winter.png6CDGWWm.gif adasd.png asdasdas-dasdasd.png asdasdas-dasdasd2.png cosmin.png seasd.gif semnaturaales.png twenzy.png asdad.png banner.jpg banner.png eu.jpg GTTq1V.gif sdas.png 

Edited by Cosmiin.FL
Modificare text.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TLG Ratonescu said:

bun

Membrii ce iși dau cu părerea asupra lucrărilor postate de alții trebuie sa alcătuiască un comentariu cât mai complex, minim 10 cuvinte. Încălcarea acestei reguli va duce la sancționarea membrului în cauza cu un avertisment verbal la prima abatere până la WARN-UP.

 

 

 

Edited by eB Zeldris
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, NicKlaus said:

Foarte frumoase, poti sa-mi faci si mie unul?

Desigur, un PM si se rezolva.

11 hours ago, oC BuLlStRyKe said:

Foarte frumoase, felicitări pentru munca depusă!

 

17 hours ago, eB Alexutu said:

Foarte frumos, imi plac unele avatare de acolo.

Multumesc ❤️

Link to comment
Share on other sites

E clar si vizibil ca ai talent, as zice sa nu te lasi, intrucat multe dintre cele postate sunt si active la avatarul altor playeri.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, GF .Sokiable said:

E clar si vizibil ca ai talent, as zice sa nu te lasi, intrucat multe dintre cele postate sunt si active la avatarul altor playeri.

Multumesc ❤️

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                    portofoliucosmin-copy.png 

!Nu mai pot edita primul post din acel topic asa ca am postat asta aici.!

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa lasi putin deoparte lucrarile tip gif si sa te axezi mai mult pe lucrarile normale, precum avatare, semnaturi si logo-uri. Si sa lucrezi la blur sau la efecte cat mai mult posibil. kw

Link to comment
Share on other sites

  • Rhino. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.