Jump to content

Cerere - AT DarkNight - Avatar


Dark Night
 Share

Recommended Posts

  • Display Name: AT DarkNight
  • Doresc (Avatar/Semnătură/Userbar/Logo/Cover Profil): Avatar
  • Imagine (obligatoriu pentru semnătură): -
  • Tema (Natură, fete, peisaje, apus, răsărit, mașini, vintage, b&w, abstract, texturi, animale, etc.): Eyeless Jack (din povestile lui Creepypasta).
  • Text(opțional): Dark_Night
  • Dimensiuni (opțional): Le stiti voi
  • Alte precizări (opțional):  Textul sa fie scris mic, in partea de jos a imaginii și poza să conțină și ceva efect, eventual cel pe care il are avatarul actual. Aștept creațiile.
Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                                             @AT DarkNight 

 

 

                                                                                                                                         Dark.gif

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, eB Zeldris said:

                                                                                                                                             @AT DarkNight 

 

 

                                                                                                                                         Dark.gif

Wow, chiar WOW, mersi mult, foarte reușit însă mai aștept și alte creații.

Link to comment
Share on other sites

@AT DarkNight

Initial nu am vrut sa mai postez in acest topic pentru ca e prima oara cand fac o lucrare de genul asta pe o tematica "horror" si mi se pare ca nu prea mi-a iesit, dar am stat pe ea in jur de 40 de minute sa fac tot ce puteam ca s-o mai salvez din stadiul in care era, insa fara reusita :))

Poza initiala este aceasta: https://imgur.com/bEqAmpx

Avatarele pe care le-am facut sunt urmatoarele, deoarece nu ma puteam decide la text:

zySWdvm.png  wixjo5F.png

Edited by Anette
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.