Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Las Venturas Taxi - Cartea recordurilor | Records book


Leviathan
 Share

Recommended Posts

image.thumb.png.69741338968da9cd7af1d514a14ed938.png
La recordul de mai sus momentul cand am dat 5 teste.

On 8/14/2023 at 4:04 AM, naitreaba said:

- cele mai multe teste date
 Nume: Naitreaba
- Rank: 6
- Record doborât: - cele mai multe teste date (59 de teste date in momentul de fata)
- Dovezi: Se poate verifica in logs sau pe forum.

 

 

Link to comment
Share on other sites

lvtaxitopic17.png

Felicitari @ naitreaba

Ai doborat 3 recorduri:

  • The Tester - vei fi adaugat in Cartea Recordurilor cu 5 teste date intr-o singura recrutare;
  • The Drugs Dealer - vei fi adaugat in Cartea Recordurilor cu 4600 de grame depozitate in seiful factiunii;
  • The Materials Dealer - vei fi adaugat in Cartea Recordurilor cu 2.500.000 materiale depozitate in seiful factiunii.

De asemenea, vei fi rasplatit cu $100.000 pentru fiecare record, deci $300.000 in total.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: [TLK]Bray.rtv
- Rank: Dispatcher (4)
- Record doborât: The Drugs Dealer / The Materials Dealer 
- Dovezi:
Click Aici

 

 

- Nume: [TLK]Bray.rtv
- Rank: Dispatcher (4)
- Record doborât: Most Money 
- Dovezi:
Click Aici

                 Nota: La ora 21:39 mi s-a buguit jocul constatand ca am desync si a trebuit sa dau relog. In momentul acela aveam peste 300KM si peste $60,000 castigati. Dupa cum se vede in imaginea (2-click), chat-ul era functional aratandu-mi ca 'You are now off duty.'. In imaginea (3-click) se poate observa continuitatea curselor pana in momentul desync-ului si momentul in care am inceput sa fac din nou (21:47). Imaginile (4-click & 5-click) au si ele continuitate (raportata la ora) pana la finalul zilei. In imaginea (5-click) se poate observa ca suma castigata inainte de, desync, a fost depasita atingand peste $70,000, unde am continuat pana la 23:56 atingand $88,720 (imaginea 6-click, pe data de 01.09.2023). Am continuat pana la 01:54 (02.09.2023), imaginile (7/7.1-click || 8/8.1-click) finalizand cu +$145,000, castig obtinut cu [/fare $50]. Recordul fiind doborat chiar inainte de a avea desync.

 

 

- Nume: [TLK]Bray.rtv
- Rank: Dispatcher (4)
- Record doborât: Most Miles si/sau Most Money
- Dovezi:
Click Aici

                 Nota: La fel ca in situatia de mai sus, neavand desync, apare 'You are now off duty.' rezultata in urma faptei jucatorului (m-a dat jos de la volan). Imaginile din link-ul de mai sus ilustreaza doborarea recordului de 'Most Miles' si din nou 'Most Money' (daca nu este luat in considerare doborarea de mai sus), de data aceasta cu [/fare $30].

Link to comment
Share on other sites

lvtaxitopic17.png

Felicitari, @ Big Daddy Bray !

Ai doborat urmatoarele recorduri: 

  • The drugs Dealer - vei fi trecut in cartea recordurilor cu 5.000 grame de droguri depozitate in seiful factiunii;
  • The Materials Dealer - vei fi trecut in cartea recordurilor cu 5.000.000 de materiale depozitate in seiful factiunii;
  • Most Miles - vei fi trecut in cartea recordurilor cu un numar de 1009.4 km parcursi cu taxiul;
  • Most Money - vei fi trecut in cartea recordurilor cu suma de $71.584 realizata in urma curselor parcurse. 

Vei fi premiat si cu $400.000. :) 

Edited by Snowye ToV
Link to comment
Share on other sites

lvtaxitopic17.png

Felicitari, @ Big Daddy Bray si @ naitreaba !

Ati doborat cate un record de fiecare. 

  • Bray.rtv, vei fi adaugat in cartea recordurilor cu 550 de comenzi pentru doborarea recordului 'Master Cabbie'. 
  • Naitreaba, vei fi adaugat in cartea recordurilor cu $123.039 pentru doborarea recordului 'Most Money'. 

 Veti fi premiati amandoi cu cate $100.000.

Edited by Snowye ToV
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Koala RPG3 said:

- Nume: .Koala.
- Rank: 3
- Record doborât:  
6. The Drugs Dealer
- Dovezi: https://imgur.com/a/3NJSMuX

 

- Nume: .Koala.
- Rank: 3
- Record doborât:  
7. The Materials Dealer
- Dovezi: https://imgur.com/a/TrlBKNd

Daca recordurile tale nu o sa fie doborate in 3 zile o sa fii trecut
P,S: Trebuie sa-ti ofer cei 200k$, deoarece ai doborat 2 recorduri

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.