Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Fetele la miss bzone


Ailime
 Share

Recommended Posts

Foarte slab. 

 

Pe mine mă fascinează o chestie, și chiar aș dori să o împărtășesc și eu cu voi. 

Urmăresc această secțiune cam de când a fost ea făcută, așa activitate nu văd nicăieri, la nici un post, cum văd la posturile făcute de domnișoare care se încadrează în tiparul umorului propagat de însăși persoana lor, adică un fel de auto ironie. Eu îi înteleg pe băieții care speră ca într-o zi să bea din apa unde au făcut baie fetele de pe B-Zone, pentru că ele sunt ca niște îngeri aduși de către Sfântul Petru pentru a ne lumina cu inteligența lor artificială dobândită citind blog-uri ale unor mari influencerițe, de care n-a auzit nici dracu' bineînțeles. Eu înțeleg că media de vârstă este probabil sub media IQ-ului acelor băieți care trag de umorul, și asa prost făcut, al fetelor. Poate poate reușesc și ei prin atenția lor ieftină, un like, o inimioară, mai nou un vot negativ, să atragă pe cineva de sex opus lângă ei. Nu, mamele/surorile/mătușile și bunicile nu se pun. Îți sună orgasmic gândul la acea notificare prin care tu ești anunțat că o femelă ți-a dat quote la inutilitatea ta, nu? Te gândești zile și nopți cum să îi atragi atenția, cum să îi arăți că ești un mascul Alfa, că ai acele calități demne de un lider, că ești sufletul petrecerii, crème sur le gâteau. Realitatea însă te lovește din prima secundă a zilei când te trezești, te uiți în oglindă, îți pui coșurile înapoi la locul lor, până nu te strigă maică-ta să vii la masă sau să o iei la goană după pâine, iar după aceea îți reiei activitatea nonșalantă în a epuiza stocul de hârite igienică și lubrificant (uleiul de măsline nu se pune) având quote-ul respectivei domnișoare în fața ochilor. 

 

Țineți-vă râma sub control, dragi minori. 

Țineți-va pruna, încă necoaptă, la umbră, dragi minore. 

Edited by Regenesis
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Kristen. said:

vero coloana ta pleaca la plimbare gen 

OFF: =))) ce nebun.

@Regenesis Putin cam trasa de par exprimarea, dar nu cred ca as fi zis-o mai bine :))

 

ON: Slab.

Edited by Ichimaru
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, oC Tendoi said:

=))))) sunt lentine nu efecte

pe tine nici alea nu te mai salvează, băiatu'. ?

lentile*

Edited by R a l u c a
Link to comment
Share on other sites

@Ailime, tu ori ai fost victima bullying-ului? Tu chiar nu poti sa stai in banca ta si sa iei de la viata ce meriti? Deci ma faci sa cred ca frustrarile tale nu au vreo justificare si recurgi la tot felul de ironii infantile pentru a atrage atentia. Ok, am inteles ca ai 14 ani, insa stai linistita ca prima menarha va aparea si la tine, nu iti face griji! Si daca tot pretinzi ca iti place cititul, se pare ca acum este momentul oportun pentru a citi, nu sa iti petreci timpul sa judeci oamenii. Cred ca ti-am gasit mai mult de 3 boli psihice citind toate ineptiile pe care le tot scrii pe aici. Se pare ca ti-ai dezvoltat o aversiune foarte puternica fata de jucatori, iar cei vizati sunt cei din clanul nostru. 

Link to comment
Share on other sites

@Regenesis asta e nivelul lor, si cam asa functioneaza lucrurile pe toate serverele / forumurile de samp. la urma urmei, media de varsta e destul de mica. si totusi, un prepuber sau o cruda nu a inteles nici 10% din ce ai explicat tu acolo.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Regenesis said:

Foarte slab. 

 

Pe mine mă fascinează o chestie, și chiar aș dori să o împărtășesc și eu cu voi. 

Urmăresc această secțiune cam de când a fost ea făcută, așa activitate nu văd nicăieri, la nici un post, cum văd la posturile făcute de domnișoare care se încadrează în tiparul umorului propagat de însăși persoana lor, adică un fel de auto ironie. Eu îi înteleg pe băieții care speră ca într-o zi să bea apa unde au făcut baie fetele de pe B-Zone, pentru că ele sunt ca niște îngeri aduși de către Sfântul Petru pentru a ne lumina cu inteligența lor artificială dobândită citind blog-uri ale unor mari influencerițe, de care n-a auzit nici dracu' bineînțeles. Eu înțeleg că media de vârstă este probabil sub media IQ-ului acelor băieți care trag de umorul, și asa prost făcut, al fetelor. Poate poate reușesc și ei prin atenția lor ieftină, un like, o inimioară, mai nou un vot negativ, să atragă pe cineva de sex opus lângă ei. Nu, mamele/surorile/mătușile și bunicile nu se pun. Îți sună orgasmic gândul la cea notificare prin care tu ești anunțat că o femelă ți-a dat quote la inutilitatea ta, nu? Te gândești zile și nopți cum să îi atragi atenția, cum să îi arăți că ești un mascul Alfa, că ai acele calități demne de un lider, că ești sufletul petrecerii, crème sur le gâteau. Realitatea însă te lovește din prima secundă a zilei când te trezești, te uiți în oglindă, îți pui coșurile înapoi la locul lor, până nu te strigă maică-ta să vii la masă sau să o iei la goană după pâine, iar după aceea îți reiei activitatea nonșalantă în a epuiza stocul de hârite igienică și lubrificant (uleiul de măsline nu se pune) având quote-ul respectivei domnișoare în fața ochilor. 

 

Țineți-vă râma sub control, dragi minori. 

Țineți-va pruna, încă necoaptă, la umbră, dragi minore. 

True

 

11 minutes ago, South diviNE said:

@Ailime, tu ori ai fost victima bullying-ului? Tu chiar nu poti sa stai in banca ta si sa iei de la viata ce meriti? Deci ma faci sa cred ca frustrarile tale nu au vreo justificare si recurgi la tot felul de ironii infantile pentru a atrage atentia. Ok, am inteles ca ai 14 ani, insa stai linistita ca prima menarha va aparea si la tine, nu iti face griji! Si daca tot pretinzi ca iti place cititul, se pare ca acum este momentul oportun pentru a citi, nu sa iti petreci timpul sa judeci oamenii. Cred ca ti-am gasit mai mult de 3 boli psihice citind toate ineptiile pe care le tot scrii pe aici. Se pare ca ti-ai dezvoltat o aversiune foarte puternica fata de jucatori, iar cei vizati sunt cei din clanul nostru. 

Fratemiu, e o gluma, nu cea mai buna insa e o gluma, si trebuie tratata ca atare. Daca esti slab de inima poti sa nu mai intri aici. Umorul difera de la om la altul si nimeni nu judeca pe nimeni. Spre ex. daca se fac meme-uri despre admini asta inseamna automat ca ii judeci, doar faci o glumita, razi in sinea ta 2-3 sec si treci peste. 

Link to comment
Share on other sites

Din ce vad eu, n-am aratat cu degetul spre nimeni, dar se pare ca nu pot face nicio gluma ca sariti repede. Imi cer scuze daca v-ati simtit. ??‍♀️? 

As putea sa fac si eu un roman ca tine, devine, dar la ce folos? Tot credeti ce vreti si ce auziti. ❤️ Va doresc o zi frumoasa in continuare.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South diviNE said:

@Ailime, tu ori ai fost victima bullying-ului? Tu chiar nu poti sa stai in banca ta si sa iei de la viata ce meriti? Deci ma faci sa cred ca frustrarile tale nu au vreo justificare si recurgi la tot felul de ironii infantile pentru a atrage atentia. Ok, am inteles ca ai 14 ani, insa stai linistita ca prima menarha va aparea si la tine, nu iti face griji! Si daca tot pretinzi ca iti place cititul, se pare ca acum este momentul oportun pentru a citi, nu sa iti petreci timpul sa judeci oamenii. Cred ca ti-am gasit mai mult de 3 boli psihice citind toate ineptiile pe care le tot scrii pe aici. Se pare ca ti-ai dezvoltat o aversiune foarte puternica fata de jucatori, iar cei vizati sunt cei din clanul nostru. 

 

36 minutes ago, South Andu said:

@Ailime spune si de alea ce trimit poze nud, vad ca ele se amuză. 

 

1 hour ago, R a l u c a said:

pe tine nici alea nu te mai salvează, băiatu'. ?

lentile*

dRHedvd.png
luati ca aveti nevoie

Link to comment
Share on other sites

dati careva TC.

concluzia e ca baieti copti de laba si pupincuristi profesionisti o sa mai existe, si la fel o sa mai existe si minore proaste fara niciun orizont. it is what it is. interesanta generatia asta

 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Kristen. said:

filtrul e pistol cu apa.

au coloana rupta, tenul creol si gatul alb ca varul, buze de zici ca s felii de salam taiate in graba

frumoase fete man ce poti spune, all natural 

Asta inseamna normalitate in ziua de azi, din pacate. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AT AdyWTF said:

Știti ce nu înțeleg? De ce va certați pentru un meme, o gluma, adică  wtff ??

Altii o iau personal si-mi pare rau.??‍♀️ 

Fiecare cu cel doare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.