Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Happy Easter Quest, Gift & Discounts


Kelton
 Share

Recommended Posts

Degeaba e facut, deoarece e un lag de stai 5 minute sa prinzi un peste, dupa ce cum mai e, mai sunt si nabi/copii care intra in tine si te bubuie si iti faci nervi pentru niste copii.. 

Dar ce sa faci, trebuie facut, dar cum e pe server n-ai cum. Nu zic nimic cu hate sau ceva, nu am treaba, dar e treaba de nabi/copii astia care intra in tine si nu te lasa sa il faci.. 

Edited by CCosmin
#STAYHOME
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, CCosmin said:

Degeaba e facut, deoarece e un lag de stai 5 minute sa prinzi un peste, dupa ce cum mai e, mai sunt si nabi/copii care intra in tine si te bubuie si iti faci nervi pentru niste copii.. 

Dar ce sa faci, trebuie facut, dar cum e pe server n-ai cum. Nu zic nimic cu hate sau ceva, nu am treaba, dar e treaba de nabi/copii astia care intra in tine si nu te lasa sa il faci.. 

nu stiu unde ai stat tu 5 minute sa prinzi un peste dar garantez ca nimeni nu are astfel de probleme

Link to comment
Share on other sites

Ideile par bune, dar la Quest ar fi fost mult mai ok sa poți face și pentru ziua anterioara, ceva in genul la maraton, ca așa e cam aiurea sa fiu nevoit sa intru gen in ziua de Paște pe SAMP sa fac sarcinile zilei respective. Sper ca se înțelege unde vreau sa bat apropoul.

Edited by TLG AlexDN7.
Link to comment
Share on other sites

hello!

@@Kelton & @@F4L KillerFish

 

Please made some changes in this quest. if player failed to complete his task of 17 April so he can recover it later on some  other days. Because there is too much lag on the place where job / activity is specified for the task. if someone is busy for 1 days then he can recover yesterday task in other days. Please made this change.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.