Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Happy Easter Quest, Gift & Discounts


Kelton
 Share

Recommended Posts

Super, în opinia mea acest quest a fost printre cele mai frumoase sisteme dar și practice implementaate pentru divertisment. La cât mai multe! <33

Link to comment
Share on other sites

Hei @Kelton

At least make maximum 100 maximum players in Race arena at once. Only 30 won't help us to make the quest, 30 are racing and another 70-80 are waiting outside. Maybe 100 players will make lag inside the arena but at least we can complete the quest.

 

Thank You.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu prea avem cum să mărim locurile la Race arena deoarece sunt limitări în funcție hartă. Din acest motiv fiecare hartă are un număr maxim de locuri. Dacă ne-am apuca să facem spawnuri pentru mașini în spate, că altundeva n-am avea unde, s-ar pierde întreaga esență a arenei iar cei din spate ar avea un foarte mare dezavantaj.

 

Nu e necesar ca toată lumea să facă în același timp sarcina respectivă. Aveți timp atât astăzi cât și mâine s-o faceți, mai ales că sarcinile de mâine sunt cele mai ușoare.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kelton said:

Nu prea avem cum să mărim locurile la Race arena deoarece sunt limitări în funcție hartă. Din acest motiv fiecare hartă are un număr maxim de locuri. Dacă ne-am apuca să facem spawnuri pentru mașini în spate, că altundeva n-am avea unde, s-ar pierde întreaga esență a arenei iar cei din spate ar avea un foarte mare dezavantaj.

 

Nu e necesar ca toată lumea să facă în același timp sarcina respectivă. Aveți timp atât astăzi cât și mâine s-o faceți, mai ales că sarcinile de mâine sunt cele mai ușoare.

Especially when you saw the protest lmao ???

Link to comment
Share on other sites

@Kelton nu stiu ce sa zic, cred ca in aceasta perioada jucatorii sunt mai interesati sa termine o cursa decat sa o castige. Macar mai prelungeste cu cateva zile quest-ul.

 

Eu mi-am facut punctele, insa vad jucatori care se plang ca nu au timp sa-l faca iar la Race Arena este plin.

 

Take care!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uS DeviL said:

Nu va mai agitati ca puteti face doar 3 curse, iar maine daca faceti tot e de ajuns.

Nu toată lumea s-a prins de asta. 

Pe lângă asta, se mai găsește câte unul să stea degeaba în arenă să piardă ceilalți timpul.

Link to comment
Share on other sites

Cei care doresc să finalizeze questul o să o facă. Acum rămân în urmă cei care nu au chef să facă acest quest, nu e deloc dificil, așa cum spunea si Kelton, fiecare misiune durează intre 30-40 minute în fiecare zi.

Edited by Rawl.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.