Jump to content

Modificare Nivel Ganguri + Sloturi


Kelton
 Share

Recommended Posts

:ro: 

 

Salutare tuturor,

 

În urma unor discuții purtate cu liderii gangurilor de pe ambele servere am decis împreună să facem niște modificări. Aceste modificări au ca scop încercarea de-a reduce numărul de posibili codați care ar putea intra în facțiuni. Știm cu toții că nu e deloc greu să faci rost de-un cont sau să farmezi un cont până la un anumit level.

 

Așadar modificările pe care le vom face sunt următoarele:

 

Pe RPG1:

- creșterea nivelului minim de aplicare în ganguri la level 35.

- scăderea numărului de sloturi la 25, echilibrând astfel numărul de membri pe cele două servere.

 

Pe RPG2:

- creșterea numărului minim de aplicare în ganguri la level 35.

 

Jucătorii care se află deja în ganguri sau au deja o aplicație în așteptare vor rămâne acolo chiar dacă nivelul lor curent este sub level 35.

De asemenea gangurile care depășesc numărul nou de membri o să-și păstreze acei membri până când o să iasă din ei, prin demisie, demitere, etc. pe motive prevăzute de reguli.

 

Spor la joc tuturor!

 

:en: 

 

Hello everyone,

 

We have had a discussion with gang leaders and together we have decided to make some changes. These changes are intended to reduce the number of possible cheaters that may enter gangs. We all know it is not at all hard to get an account or farm one until the required level.

 

So the modifications are as follows:

 

On RPG1:

- the minimum level to join gangs has been increased to level 35.

- reducing gang slots to 25, equalizing thus the number of members on both servers.

 

On RPG2:

- the minimum level to join gangs has been increased to level 35.

 

Players that are already in gangs or have a pending application will stay there even if they are below level 35.

Also gangs that have more members than slots will keep those members until they decide to leave, resigning, getting kicked, etc. as per the rules.

 

Happy gaming everyone!

 

Link to comment
Share on other sites

Foarte bine, să scape de codați! :)

cei care protestează sunt cei care bagă mereu coduri :))

Edited by Silviuu
Link to comment
Share on other sites

Fiecare decizie care este luata de catre administratie, este una buna dupa parerea mea deoarece nu au fost aparute si direct aplicate, deciziile au fost gandite si aprobate insa dupa parerea mea daca cineva vrea sa joace neaparat cu cod, o poate face si fara sa fie in mafie dar probabilitatea de a scadea codatiii din mafie este foarte mica chiar daca mariti nivelul necesar pentru a aplica intr-o mafie la 40. Prin toate astea ma refer ca de codati niciodata nu vom scapa si mereu se vor inmulti daca nu se va lua o decizie finala in privinta asta. Asta e fix parerea mea personala.

Link to comment
Share on other sites

Niste masuri bine venite in contextul actual. Daca vrei sa intri in mafie muncesti, ar putea sa puna si liderii de gang cerinte mai stricte cum ar fi un rank mare(4,5)  anterior in ultimul an.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zL Arhix said:

Niste masuri bine venite in contextul actual. Daca vrei sa intri in mafie muncesti, ar putea sa puna si liderii de gang cerinte mai stricte cum ar fi un rank mare(4,5)  anterior in ultimul an.

Nu face nimeni asta daca conditia nu este universala pentru toate gangurile.

Trebuie venita obligatia de la Kelton, nu de la noi, ca mie personal mi-ar conveni, ba chiar am propunere activa la sugestii lider cu readaugarea regulii cu rank 3 anterior, dar exista lideri care vor cat mai multi codati in mafie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.