Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Modificare Nivel Ganguri + Sloturi


Kelton
 Share

Recommended Posts

4 hours ago, Lordd said:

E destul de ciudat cand alocatia ta se duce pe cumparat conturi pe SA-MP si platit abonamentul la v4. Sunt sigur ca atunci cand dai codul pe rage si cureti tot turf-ul ca simti ca esti un adevarat mafiot, care sigur fara cod nu ar "tine deagle-ul invers".

 

Acum spune-mi ca gresesc, nu la v4, ci la cheatstw.

boss, nu am cod, si in al 2 lea rand nu am bagat bani in samp de aproape 8-9 luni :) 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Karther said:

Gang-uri ca gang-uri.
Eu stau de aproape o luna sa aplic intr-o factiune si nu gasesc aplicatiile deschise, facem ceva aici? Sunt foarte sigur ca mai sunt si altii in situatia mea. 

Toata lumea se plange de asta... 

Dar eu ca lider care deschid ca am 7 locuri si in 8 minute am 40 de aplicatii ce ati vrea sa fac? Sa stam 2 ore sa strangem 100 de aplicatii?...si nu sunt singurul care pateste asa :) 

Nu stiu ce ai putea sa faci in privinta asta, e aproape imposibil, nici adaugarea de noi sloturi nu e benefica, pur si simplu stati cu ochii pe o factiune cand incepe sa scada numarul de membrii si poate reusesti sa prinzi, asa ca sfat :);) 

Link to comment
Share on other sites

tot nu scapati de deadhaze❤️

Link to comment
Share on other sites

Just now, DjC said:

What should those who are now in level 20 do? EXAMPLE ME, in my second account I'm in gsb with level 20.

you stay in the mafia , but if you leave u have to wait until you get level 35 to join another one . it's good for your fh never mind 

Link to comment
Share on other sites

@Kelton puteati sa lasati nr de membrii la 30. Cu ce ajuta scaderea asta????? Te plictisesti pe turf. Refaceti nr de sloturi ca nu aduce nimic bun.

 

Din cate vad majoritatea gangurilor au peste 25 de membrii si tu le reduci? Pentru ceeeee????? 

Macar de faceati un sondaj ca sa ne dam si noi cu parerea. Dar, nu va pasa.

 

Legat de lvl 35 ca sa aplici, e ok. Dar sa ne reduci distractia fara motiv, nu e ok.

 

 

Scurt rezumat: dupa pandemie 500 players maxim. O sa faceti fuziune iar. O sa vezi. Mai vorbim la vara. Prea va bateti joc.

 

Edited by SylvyuGoogle
Link to comment
Share on other sites

Regula cu rank 3+ cum era pe vremuri e mult mai ok. Un jucator care are rank 3+ anterior si a muncit putin pentru el, chiar daca poate a farmat putin raportul, tine putin mai mult la cont decat unul care intra pe cont, il lasa sleep cateva zile si apoi intra in mafie. Asa fac destui cu 10 conturi sleep, bam bagam un cont in mafie, ban, urmatorul, ban, urmatorul si tot asa. In schimb, cu rank 3, macar stii ca acela si daca are 10 conturi, pana ce face rank 3 pe toate, macar face o rotatie de macar ceva timp pana sa poata reintra. Intr-un final se vor plictisi ei efectiv sa tot ia ban. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.