Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Prezentare TheWolfy707


TheWolfy707
 Share

Recommended Posts

Nickname: TheWolfy707
Prenume: Catalin
Vârsta: 19 ani
Locaţia: Timisoara
Ocupaţia: M-as incadra intre elev si student pentru ca imediat dau BAC-ul :)) Dar practic in prezent sunt elev
Jocurile preferate: In general joc SA-MP, Rocket League, PUBG
Pasiunile tale: IT-ul
O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Ma consider o persoana indrazneata si colaboratoare in mediul virtual, caruia ii place sa se implice in multe lucruri si a oferi supporting pe partea de SA-MP (servere) si IT. In real sunt ceva mai shy, dar cu aceleasi dorinte si pasiuni.
De unde ai aflat de comunitatea noastră?: Sincer nu am jucat in vecii vecilor RPG si m-am gandit ieri sa ma apuc de unul. Pana acum jucasem doar stunt si am zis sa vin aici. Mi se pare un forum prietenos, organizat, la fel si serverul din cate am jucat.

 

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit.

Te așteptăm pe serverul de Discord B-Zone. b-zone.ro/discord

Link to comment
Share on other sites

On 5/4/2020 at 8:22 AM, TheWolfy707 said:

Nickname: TheWolfy707
Prenume: Catalin
Vârsta: 19 ani
Locaţia: Timisoara
Ocupaţia: M-as incadra intre elev si student pentru ca imediat dau BAC-ul :)) Dar practic in prezent sunt elev
Jocurile preferate: In general joc SA-MP, Rocket League, PUBG
Pasiunile tale: IT-ul
O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Ma consider o persoana indrazneata si colaboratoare in mediul virtual, caruia ii place sa se implice in multe lucruri si a oferi supporting pe partea de SA-MP (servere) si IT. In real sunt ceva mai shy, dar cu aceleasi dorinte si pasiuni.
De unde ai aflat de comunitatea noastră?: Sincer nu am jucat in vecii vecilor RPG si m-am gandit ieri sa ma apuc de unul. Pana acum jucasem doar stunt si am zis sa vin aici. Mi se pare un forum prietenos, organizat, la fel si serverul din cate am jucat.

 

daca esti cel de pe comunitatea lui ProLife si MaxXx atunci ceau, sunt danut, rydan sau cum ma stii

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.