Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Amc vrei sa intri in factiunea LVSI RPG2


MrBoost
 Share

Recommended Posts

AMC vrei sa intri in factiunea LVSI RPG2 dar numai sunt locuri si te gandesti cum sa faci locuri libere pentru prietenii tai post-hunteri.

20200521_093202.thumb.jpg.6ac1250923c2c0db04d84ba8c1c60fd6.jpg

Factiunea LVSI de pe RPG2 este cea mai slaba factiune dintre toate, doar parerea mea, pwp ❤️ 

Sper ca va placut ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Bine că ai putut scrie în paint chestiile alea, dar textul nu ai putut. Pe lângă asta, nu ne interesează ce părere ai tu despre factiunile X Y Z, n-avea sens sa le pui acolo. Frustrările le spui prietenilor tăi (dacă ai), nu le pui în mod direct într-un meme.

Cancer.

Link to comment
Share on other sites

Apreciez promovarea făcută de tine :))

Dar pe lângă asta, dacă tu nu ești în stare să reziști mai mult de 7 zile la mine in facțiune nu înseamnă că e slabă :)

Problema e la tine și la mentalitatea ta, mereu ai avut ceva de reproșat despre facțiunea asta și liderii ei, dar mereu tu erai cel care era vânat de toți membrii și scos pentru comportament, dată viitoare ține frustrările pentru tine dacă nu știi măcar ce fac eu acolo :)

In fața mea nu o să rămâi decât ceea ce ești acum și ceea ce demonstrezi prin asta 

Link to comment
Share on other sites

Cel mai cancer meme, nici macar nu are sens iar template-ul e groaznic + dupa cum s-a mai zis, tine-ti frustrarile pentru tine.

 

Daca erai atat de matur pe cat te crezi, puteam atunci sa evitam acea problema daca tu ma anuntai pe mine sau pe Silviu printr-un mesaj privat. Daca nici macar la atat nu te-a dus capul eu nu am ce sa-ti fac.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.