Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

EusebioFX Portofolio


Fafka
 Share

Recommended Posts

Stockul asta e deja suprafolosit . Lumina aia ... e orice altceva numai lumina nu e . Lucrat cam murdar , mai poti lucra la contrast si sai dai un virbance , mai aprinde culorile alea , nu suntem la inmormantare ( sau suntem ? ) .

PS: Sunt niste critici constructive nu le lua ca pe niste insulte .

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca am postat de foarte mult ori la rand,dar mai treceti si voi cu o parere ceva..ca oricand e bine venita..doar sa nu fie spusa din rautate sau pentru +1

Dar acum chiar nu merge editul :))..asa ca cu riscul de a primi warn mai fac un post.

90904247059305973721.png

Link to comment
Share on other sites

Christian de ai stii cat ma abtin cateodata...sa nu le zic nimic..pur si simplu ma enerveaza..parca au mintea inchisa si nu pot lasa si ei o parere sincera..doar "imi plac" nustiu ce...un argument solid nu sunt in stare sa gaseasca..

 

OFF:Sebioo' poate unii nu sunt in stare sa posteze o parere sincera , sau poate nu au toate cunostiintele necesare unui PhotoShoper pentru a commenta.

Nu ai de ce sa te enervezi , daca stai bine si te gandesti si tu erai la fel "la inceput" , eu zic sa-i lasi pe Designeri sa se ocupe de asta. (Parerea mea)

 

ON: Stau si ma uit la primele creatii , nu-mi vine sa cred cat de mult ai evoluat , imi pare rau ca m-am lasat , sunt sigur ca as fi avut un adeversar pe masura.

Felicitari pentru toata munca depusa , pentru a evolua atata ! Sunt sigur , ca unii nu aprecieaza.. Keep working dude!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.