Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

bug - virtual world la catalin


Barrows

Recommended Posts

Nick-ul tau: eOnon
Server: rpg1
Descrierea bugului: Mergeam la Catalin sa am taskuri de la el, se schimba virtual world apoi peste cateva secunde mi se face virtual world 0 dar numai in zona in care sunt, daca merg in alta parte nu mai vad nici o masina pe strada dar nici playeri, s-a intamplat deja de multe ori sa nu mi se seteze vw la 0. Mai mereu trebuia sa dau report sa o seteze un admin.
Screenshot(s): ... nu cred ca e nevoie.

Link to comment
Share on other sites

Confirm acest bug, aici nu este de vina virtual world-ul ci cel mai probabil se anuleaza fiecare update al jucatorului catre server deoarece daca te plimbi cu un vehicul random pe strada, pur si simplu nu o sa mai vezi jucatori, dar tu vei avea in continuare vehiculul cu care te plimbai.

Recomand 
la urmatoarea actualizare introducerea comenzii (/virtualworld) si sa faca acelasi lucru ca si comanda client-ului de samp (/interior), sa prezinte in chat printr-un mesaj, virtual world-ul in care se afla jucatorul.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.