Jump to content

Children's Day Quest and Gift [RPG Discounts]


Kelton
 Share

Recommended Posts

Cate ceva despre quest...

 

Ideea in sine a quest-ului este buna, atat si premiile.

 

Dar... E 2020 si acest joc din 2004 sta deja intr-un "picior". Cam aiurea sa alergi dintr-un oras in altul, x sau y mai au un infernus, altii au maverick dar un civil de level 10 sau incepator cum vreti sa-i ziceti, are o tampa, sa te duci 2.3k km dintr-un oras in altul de atatea ori pai cred ca mai mult te enervezi decat sa te distrezi, daca iti mai bubuie tampa de 4, 5 ori, aia e ziua toata. In ideea asta ar inseamna sa creasca activitatea la ore jucate pe server, in regula. Numai zic ca pe auto ls-lv daca treci pe acolo 70% ai sanse sa bubui din cauza aglomeratiei, mai ales daca ai Infernus, mai multe sanse ai cu cadrona in situatia asta. Odata ati facut un quest asemanator dar mergeai la orice casa voiai, ala da! Sau macar faceati sa ramana checkpoint-urile numa' la casele dintr-un singur oras, azi SF, maine LV, apoi LS, ma rog. Se putea face ceva mai fun pe b-zone, avand in vedere ca suntem in 2020 pe un joc din 2004.

Edited by ribe
Link to comment
Share on other sites

Revin cu edit: majoritatea questurilor le terminai in 1-1.5 ore, asta singur il faci in 3 ore, daca faceai impreuna cu alt jucatori si luau ambii premiul era altceva, dar asa alt quest nereusit, ca cel cu florile.

Ati vrut sa puneti ceva sa interactioneze jucatorii intre ei, dar nu v-a reusit, macar daca dadeati aceleasi cp-uri, sa poata fi facut cu mai multi de odata.

Questul cu 150 obiecte il faceai in 3 ore cu 100 de prieteni si luai premii asemanatoare cu asta la care stai 18 ore. (la asta iei doar mai multi bani si puncte, dar la questul vechi daca il faceai de pe 6 conturi luai mult mai multi bani)

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

Mergi în principiu aproximativ 1 minut, plus sau minus, între două case cu un vehicul decent și dacă știi conduce. Cu vehicule mai rapide sau elicoptere o să-ți ia mai puțin de atât.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kelton said:

Mergi în principiu aproximativ 1 minut, plus sau minus, între două case cu un vehicul decent și dacă știi conduce. Cu vehicule mai rapide sau elicoptere o să-ți ia mai puțin de atât.

sa vezi ce misto e cand sunt in mijlocul orasului SF si imi da casa de pe chilliad cu infernus..

Link to comment
Share on other sites

@Kelton Now i understand what "No benefit" means.. Why will someone do a quest in duo if one will not receive thing, at last it means the same, 50/50 all points by one player with or without a friend.

Edited by Jolly
Link to comment
Share on other sites

@Kelton Cum imi recuperez si eu questu facut la 00:00? .... Ca finishquest nu s-a putut. Si intru in joc si pa. Trebuie sa-l refac... misto... ce sa zic.

Edited by ITeLeDe
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.