Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

poor leon


R e l u
 Share

Recommended Posts

21 minutes ago, Ichimaru said:

Mi-a picat creierul in gura. Nu inteleg referinta :)) 

Deci, mafiotii la waruri le e mai greu sa joace pe lag, iar la war e mult mai mare lagul decat ar fi normal pe svr, iar asta din PD se plange pe un pic de lag pe cand mafiotii joaca continuu la war chiar si pe lag

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, R e l u said:

Deci, mafiotii la waruri le e mai greu sa joace pe lag, iar la war e mult mai mare lagul decat ar fi normal pe svr, iar asta din PD se plange pe un pic de lag pe cand mafiotii joaca continuu la war chiar si pe lag

Da, am inteles asta de prima data, dar care-i faza? De ce Leon? Am crezut ca-i ceva chestie de care eu nu stiu :)) 

Edited by Ichimaru
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ichimaru said:

Da, am inteles asta de prima data, dar care-i faza? De ce Leon? Am crezut ca-i ceva chestie de care eu nu stiu :)) 

nush, la el vazusem demisia si am zis sa dau exemple concrete :))

Link to comment
Share on other sites

Sigur ieseam din cauza asta dupa 270 de zile ??

Demisia e de pe vremea cand erau 1000/1000 si inainte de update-ul facut de Kelton care a remediat lagul

Totusi e un meme, nu trebuie sa fie si adevarat

+1 Oricum pentru inspiratie si comparatie

Edited by Leon.
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Leon. said:

Sigur ieseam din cauza asta dupa 270 de zile ??

Demisia e de pe vremea cand erau 1000/1000 si inainte de update-ul facut de Kelton care a remediat lagul

Totusi e un meme, nu trebuie sa fie si adevarat

+1 Oricum pentru inspiratie si comparatie

Daca nu puneai tu motivu asta punea altu, eudoar vazusem la tine si am pus asta, nici nu te cunosc, nici nu stiam de existenta ta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.