Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[REZOLVAT]Reclamatie - adi


Recommended Posts

Nume jucator: toni
Nume admin: adi
Ora: in jur de 21:30
Motiv: Nu consider ca e demn sa fie admin pe server. Dupa ce am spart un lm cand eram zombie (pentru a ajunge la un human) m-a facut prost fara sa-i zic absolut nimic. Apoi, dupa ce m-a facut prost, a mai completat cu o propozitie in care a scris "nai" legat, l-am corectat cu "n-ai" fara sa comentez cu nimic altceva (stiu ca pare arogant sa corectezi gramatica cuiva, dar trebuie sa-i raspund si eu cumva la acea jignire) si mi-a dat gag 10 minute. Dupa un minut sau 2 m-am trezit cu ban pe server. 
Inteleg daca un copil de maxim 12 se joaca pe server si face chestii de genul, dar un admin ar trebui sa se comporte altfel.
Dovada:
 

Link to comment
Share on other sites

Conform regulamentului "  3.2 Daca un jucator care a primit GAG se va reconecta pe server pentru a nu mai avea gag, acesta va primi ban 60 de minute." Banul ti-a fost acordat corect 

Link to comment
Share on other sites

  • Zetovan changed the title to [REZOLVAT]Reclamatie - adi
  • Zetovan locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.