Jump to content

prostia n-are limite


h a v a n a
 Share

Recommended Posts

text nașpa + cringe, n-are nici sens, trebuia sa pui își bat membrii News Reporters joc (2 dintre ei printre care unul ești tu și celălalt un admin 5) nu jucătorii și nici titlul nu are sens, poate te referi la cei care au dat anunțurile că "prostia n-are limite" =))))) 

Edited by TLG LoLiS
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, TLG LoLiS said:

text nașpa + cringe, n-are nici sens, trebuia sa pui își bat membrii News Reporters joc (2 dintre ei printre care unul ești tu și celălalt un admin 5) nu jucătorii și nici titlul nu are sens, poate te referi la cei care au dat anunțurile că "prostia n-are limite" =))))) 

bn merisor>lolis?

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, robica said:

Nu mai arunca sageti deastea ici colo Havana ca nu se termina bine pentru tine. 

=)) nu cred ca am facut referire la cineva, cine se simte..e liber sa o faca ;) 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, h a v a n a said:

=)) nu cred ca am facut referire la cineva, cine se simte..e liber sa o faca ;) 

e cazu sa te opresti, eu atat ti-am zis ca ultima oara erai LIDER, sper ca stii ca pot sa ma schimb radical si sa te iau la puricat daca tot zici atat de pile, am fost baiat cu tine dar nu arunca cu sageti in nimeni din staff-ul asta ca schimbam foaia.

@Dyablox inchide te rog topicul asta ca sa nu continuam, ms

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TLG LoLiS said:

text nașpa + cringe, n-are nici sens, trebuia sa pui își bat membrii News Reporters joc (2 dintre ei printre care unul ești tu și celălalt un admin 5) nu jucătorii și nici titlul nu are sens, poate te referi la cei care au dat anunțurile că "prostia n-are limite" =))))) 

normal ca e despre tine o sa te simti atacat =))

 

ON: puteai folosi altfel ideea 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, robica said:

e cazu sa te opresti, eu atat ti-am zis ca ultima oara erai LIDER, sper ca stii ca pot sa ma schimb radical si sa te iau la puricat daca tot zici atat de pile, am fost baiat cu tine dar nu arunca cu sageti in nimeni din staff-ul asta ca schimbam foaia.

@Dyablox inchide te rog topicul asta ca sa nu continuam, ms

 

doamne atât va strofocati sa scrieti romane întregi, de la un nimic :)) , chiar asa de rau v-a afectat meme-ul? ?

Link to comment
Share on other sites

  • Se permite folosirea limbajului obscen, glumelor sadice, sarcastice (chiar şi la adresa altor persoane) etc., ATÂT TIMP cât sunt amuzante şi cât nu atacă în mod direct o persoană. Întrecerea limitei va fi sancţionată cu avertisment verbalavertisment sau chiar warning points, în funcţie de gravitatea faptei.

 

Un moderator se va ocupa să le pună în Arhivă.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.