Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Bug Circuit Rob


DutchMan

Recommended Posts

Nick-ul tau: DutchMan
Server: RPG1
Descrierea bugului: Al treilea tip de circuit este buguit la rob solo. Pe la mijloc cand dai sa te misti in sus, se ia de la inceput, chiar daca nu ai dat in perete, 01:10 si 03:14. Pe langa asta, acest circuit dureaza cam 90 secunde sa il faci, cu mult mai mult decat restul circuitelor. Efectiv ai doar 2 incercari sa il faci fiindca iti trebuie si timp sa spargi si seiful, de 5 ori mi-a nimerit acest circuit la rob solo, niciodata nu am putut sa il termin.
Screenshot(s): 

 

Link to comment
Share on other sites

Am patit si eu astazi de 2 ori la primul circuit, din a 3-a incercare a mers (daca era alt circuit nu mai terminam). Apasam stanga/dreapta si acea bara nu reactiona, mergea tot drept si continua sa mearga si prin "pereti".

Link to comment
Share on other sites

Mi s-a intamplat si mie ca linia pe care trebuie sa o duc la celalalt capat sa nu atinga nimic iar aceasta sa inceapa de la capat, mi s-a intamplat de n ori ca linia sa nu mai raspunda la butoane decat dupa a 3-a, a 4-a apasare a butonului si mai rau de atat, uneori trebuie sa mergi pe peretii circuitului ca sa nu inceapa linia de la capat.

 

Propun schimbarea acestui sistem deoarece la un numar de 800 de jucatori este practic imposibil sa efectuezi cu succes un rob solo, sistemul in sine este destul de enervant mai ales ca pentru cei ce au un monitor ce nu este HD sau Full HD, circuitul este extrem de deformat, nu se mai intelege nimic din el si este extrem de dificil sa nu te lovesti de peretii circuitului.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.