Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Colo simbolul fetelor


Cata ZEW
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, South Reedorf said:

Like pentru meme ca-i amuzant dar ce i se întâmpla e foarte urat, ăștia de va bucurați ca a ajuns la pușcărie pot spune ca aveți un IQ foarte scăzut.

Ce e urât în faptul că merge unul care a instigat la viol şi pedofilie la pârnaie? Singurul cu IQ scăzut eşti tu.

4 hours ago, AIM iRazor zis DHead said:

Ti-as da like, da asa urat, cu picioare-n gura, sa intreb butonu cine-i taticu lui, asa am eu fetishuri d'astea

Am râs mai mult decât la memă :))

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, BIS aka OldNab said:

Ce e urât în faptul că merge unul care a instigat la viol şi pedofilie la pârnaie? Singurul cu IQ scăzut eşti tu.

Am râs mai mult decât la memă :))

Eu am zis pentru cei care se bucura, omu merge la pârnaie pentru o caterinca proasta, pentru niște glume ce nu-și aveau rostu. E ușor sa fii outsider, sa privești din exterior și să-ți dai cu părerea fără sa știi cum e acea persoana cu adevărat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.