Jump to content

Acel moment cand esti bombardier


EddyRS
 Share

Recommended Posts

https://imgur.com/nWg8LdY

 

nWg8LdY.png

 

P.S: Nu am putut posta imaginea deoarece are calitate foarte inalta.

 

Explicatie: 

Acest meme reflecteaza asupra jucatorilor ce se gandesc ca adminii daca sunt pe sleep sau AFK nu sunt activi (mare greseala). In meme vedem ca domnul ce sta pe scaun este foarte fericit ca are un scor mare la war abuzand de un cod generic, dar fara sa stie el, adminii de pe RPG2 (Alti admini nu stiu ca joc doar pe RPG2) au observat ca este prea "Bombardier" asa ca stau spectate pe el pentru ai aplica lovitura fatala numita "Banul Ramane". Multumesc pentru atentie si sper ca v-am facut ziua mai fericita! Salut!

Edited by R e l u
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, E l e g a n t said:

not great, not terrible. 

acceptabil, cam asa e uneori :)) 

Multumesc de apreciere :), meme-ul a fost facut asa sa fie amuzant dar si adevarat, asa ca unilor nu le place adevarul. Ma bucur ca iti place! Forta staff.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteelHellCat911 said:

 

 

Explicatie: 

Acest meme reflecteaza asupra jucatorilor ce se gandesc ca adminii daca sunt pe sleep sau AFK nu sunt activi (mare greseala). In meme vedem ca domnul ce sta pe scaun este foarte fericit ca are un scor mare la war abuzand de un cod generic, dar fara sa stie el, adminii de pe RPG2 (Alti admini nu stiu ca joc doar pe RPG2) au observat ca este prea "Bombardier" asa ca stau spectate pe el pentru ai aplica lovitura fatala numita "Banul Ramane". Multumesc pentru atentie si sper ca v-am facut ziua mai fericita! Salut!

ador cand cineva imi explica ceva ca unui handicapat mintal

Link to comment
Share on other sites

eh, decent

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.