Jump to content

Vand server CSGO Arena + Host la cheie


Jackson Brooklyn

Recommended Posts

  • Numele produsului: Server CSGO Arena 1vs1 + baza de date + discord bot + discord + website + fastdl + host 3 luni full acces, 24/7, host dedicat, linux, 8gb ram, 12 core, trafic nelimitat, ssl, etc...
  • Model: 2020 :) 
  • Starea produsului: La cheie
  • Detalii despre produs: Serverul dispune de 64 slot-uri, 8GB ram, trafic nelimitat, 12 core la 2.66Ghz pe xeoane, website, discord, discord bot, baza de date, configurari speciale, si multe altele.
  • Preţ: 100 euro pret usor negociabil.
  • Schimb pe (în cazul în care vreţi un schimb): N/A
  • Metoda de plată: PayPal, CSGO Skins(pretul+x1.4), Transfer Bancar, Revolut.
  • Contact: PM forum sau Discord: GhOsT_x#6329
  • Imagini: Website - https://arenacs.go.ro/
  • Alte precizări: ATENTIE! SERVERUL CONTINE IN MOMENTUL DE FATA RECLAME PENTRU COMUNITATEA B-ZONE, SERVERUL NU FACE PARTE DIN COMUNITATEA B-ZONE DAR ESTE TRUP SI SUFLET B-ZONE :) Daca dupa cumparare ownerul decide sa le scoata, e problema lui. | Vand serverul pentru ca am avut o problema medicala si nu m-am mai putut ocupa de el. | Aveti detalii pe anuntul de pe website, daca mai vreti ceva detalii, astept mesaje in privat!
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Kenobi said:

Nu stiu cum este la CS:GO, dar care este pretul gamemod-ului? Gen addons, fara host, discord, etc?

Is la pachet toate 100 euro. Daca vrei doar “gamemode-ul”, fisierele, config-ul etc gen server fara sisteme auxiliare(discord, boti, etc) si host, il las si la 70 de euro.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteelHellCat911 said:

Hostul pe cat timp este platit?

Host propriu pe server dedicat, am specificat, am eu server dedicat in beci.

Daca iei serverul la pachet asa cum am spus cu 100 euro, iti ofer gratuit host 3 luni la server, baza de date, website, etc...

Link to comment
Share on other sites

Au trecut mai mult de 10 zile fara o oferta noua.

:topic_closed:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.