Jump to content

Bunker System


Kelton
 Share

Recommended Posts

Un sistem foarte interesant. Necesita la inceput o investitie destul de mare, dar in timp aceasta se amortizeaza. 

 

E foarte benefic acest update deoarece te motiveaza sa stai conectat pe server(chiar si /sleep) pentru a mentine Bunkerul activ.

Link to comment
Share on other sites

Incarcati serverele cu prea multe sisteme si dupa va plangeti ca de ce aveti lag..mai bine il lasati cum era in 2013-2014 mai clasic..nu incarcat cu toate prostiile de pe lume.

Link to comment
Share on other sites

Un update foarte dar foarte misto, parerea mea e ca este unul dintre cele mai bune si mai complexe update-uri din ultimii 3 ani, de la misiuni, abia astept sa intre pe server! Pentru cei ce zic ca e "prea scump", asta e si ideea, sa nu aiba oricine, asta cred eu si mi se pare o idee buna sa fie mai scump. Totusi mi-ar placea daca ai putea face, @Kelton, sa putem da si [/sleep] in el, gen sa fie ca un fel de casa. Ne auzim pe servere, pace! Hai cu update-ul :D !

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, George.TNT said:

Incarcati serverele cu prea multe sisteme si dupa va plangeti ca de ce aveti lag..mai bine il lasati cum era in 2013-2014 mai clasic..nu incarcat cu toate prostiile de pe lume.

Daca nu se mai adauga update-uri, intervine monotonia si moare serverul. 

Nu mai suntem in 2013 sa facem trucker cu radio taraf pe fundal sa ne simtim bine, mai trebuie si ceva nou.

Link to comment
Share on other sites

Cea mai geniala idee posibila .. D-abia astept 

Link to comment
Share on other sites

Interesant.. dar s-ar fi putut investi timpul in alte update-uri mai simple si mai interesante, aveti destule propuneri bune si usor de realizat la sectiunile deschise de voi de care se pare ca ati cam uitat.. si nu propuneri care ar afecta serverul/economia.

De altfel, puteti vedea celelalte servere cum evolueaza, sunt multe idei care pot fi furate de la ele, sisteme care se gasesc pe internet, sau simple de facut.

A, am uitat, voi nu vreti sa copiati, de aia avem un "garaj" nefolositor la care ai lag cand schimbi intre masini, super!

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Gabriel.LEGEND. said:

Frumos update, problema e ca e cam mult suma, pentru a-l achizitiona, deoarece multi jucatori nu isi permit, si poate isi doresc sa aiba asa ceva.

Este, ceva misto, n-am ce zice.

Bro, scuza-ma ca iti zic, dar, daca nu ai 1kk sa iti iei, adica serios, cat voiai sa puna, 100k? Avand in vedere ca si banii au evoluat, economia mai exact, faci mult mai usor banii acum, pai inainte acum ceva ani munceai poate o saptamana incontinuu, daca nu si mai mult,  la Trucker ca sa-ti permiti o Tampa sau o Bravura, iar voi va plangeti ca acum, cu economia asta, nu aveti bani sa cumparati asa ceva? Adica serios,  e 1,000,000$, nu stiu cat de greu este sa faci banii astia in momentul de fata pe server, daca vreti moaca, mergeti pe alte servere. Pace si dragoste!

 

Sunt multe chestii ce poate nu sunt la locul lor pe B-Zone, insa, oamenii astia absolut mereu au facut tot posibilul sa vina cu chestii originale si update-uri interesante, unde ai mai vazut tu Bunker pe jocul asta mai vechi decat o mare majoritate de playeri de pe el, prefer sa vad partea plina a paharului decat sa ma amagesc cu chestii negative, e bine sa le vedem, sa le observam, dar hai sa ne uitam si la faptul ca ei muncesc bro, cu tot respectul. Nu se pot rezolva toate deodata, ci doar in timp. Sunt sigur ca si pe alte comunitati exista probleme, nu doar aici. Peste tot sunt, fie ele mai mici, fie ele mai mari! Pace si dragoste!

Edited by skilz
Dublu post
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, South VladOwN said:

Păi și noi ce profit avem din toate astea?

Cu cat lucrezi mai mult la bunker, cu atat mai multi bani face, e un fel de business care lucreaza independent fata de alti jucatori, faci bani stand online.

Link to comment
Share on other sites

Seems great. I hope it doesn't bring more lag into the servers. The New Interval in war times has brought me and the people from my country's ping from 120-130 to 300-350.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, skilz said:

Bro, scuza-ma ca iti zic, dar, daca nu ai 1kk sa iti iei, adica serios, cat voiai sa puna, 100k? Avand in vedere ca si banii au evoluat, economia mai exact, faci mult mai usor banii acum, pai inainte acum ceva ani munceai poate o saptamana incontinuu, daca nu si mai mult,  la Trucker ca sa-ti permiti o Tampa sau o Bravura, iar voi va plangeti ca acum, cu economia asta, nu aveti bani sa cumparati asa ceva? Adica serios,  e 1,00,000$, nu stiu cat de greu este sa faci banii astia in momentul de fata pe server, daca vreti moaca, mergeti pe alte servere. Pace si dragoste!

 

Sunt multe chestii ce poate nu sunt la locul lor pe B-Zone, insa, oamenii astia absolut mereu au facut tot posibilul sa vina cu chestii originale si update-uri interesante, unde ai mai vazut tu Bunker pe jocul asta mai vechi decat o mare majoritate de playeri de pe el, prefer sa vad partea plina a paharului decat sa ma amagesc cu chestii negative, e bine sa le vedem, sa le observam, dar hai sa ne uitam si la faptul ca ei muncesc bro, cu tot respectul. Nu se pot rezolva toate deodata, ci doar in timp. Sunt sigur ca si pe alte comunitati exista probleme, nu doar aici. Peste tot sunt, fie ele mai mici, fie ele mai mari! Pace si dragoste!

Eu imi permit, din partea mea putea sa fie si 10kk, dar poate alti jucatorii de level 25-30, si incepatori, daca stai sa te gandesti, nici tie nu ti-as da 1kk asa i-ai ma du-te si aruncai pe dice, sau ceva de genu, nu toti jucatorii vad lucrurile cum le vedem noi, ma refer la level/avere/experienta etc.

Link to comment
Share on other sites

Ciudat...dar interesant. Sa vedem cum o sa fie si daca va crea sau nu lag.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.