Jump to content

Bunker System


Kelton
 Share

Recommended Posts

Frumos

Ar fi frumos daca aceste misiuni ar da puncte la maraton, sa fie puncte de maraton date la /getgift daca e si getgift atunci cand e maraton (nu doar alea 5 ci si de ex sa-ti dea random cu comanda /getgift intre 10-50 pct maraton, sau mai putine, sa fie ca la gold. Alta idee ar fi daca termini toate misiunile de pe /tasks si /missions sa ti se dea 30-50 pct bonus.

Edited by South Mihaita
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Gabriel.LEGEND. said:

Eu imi permit, din partea mea putea sa fie si 10kk, dar poate alti jucatorii de level 25-30, si incepatori, daca stai sa te gandesti, nici tie nu ti-as da 1kk asa i-ai ma du-te si aruncai pe dice, sau ceva de genu, nu toti jucatorii vad lucrurile cum le vedem noi, ma refer la level/avere/experienta etc.

Bro, daca tu la level 25-30, nu ai 1kk, nu stiu ce sa zic. Daca "chiar te joci" poti sa faci si 100k pe zi, adica serios. Nu stiu, din punctul meu de vedere, sunt niste preturi bune, totusi gandeste-te ca asta e un fel de business, nu poti sa dai 100k pe el si dupa sa faci triplu inapoi fiindca economia are de suferit. Ti-am zis, mie mi se pare foarte bine gandit intreg update-ul cu Bunkerele, oricum ce facem noi e doar sa ne dam cu parerea, el oricum va ramane cu respectivul pret. Nu vad legatura intre sistemul de Bunkere si sistemul de dice sincer, acolo pierzi bani, aici castigi bani, e o diferenta de la cer la pamant. Nu fac legatura absolut deloc sincer intre cele doua sisteme. Pace! Daca din ceva scoti bani, e normal ca el sa fie mai scump, ti-am explicat, nu poti sa dai 100k pe el si dupa sa faci milioane fiindca economia o ia la vale.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Mi se pare un update incredibil pentru un joc atat de vechi, mi se pare uluitor faptul ca s-au gandit sa adauge asa ceva, si ceea ce nu inteleg sub nicio forma e cum atat de multa lume poate fi impotriva acestuia. Nimeni nu se gandeste la faptul ca aduce misiuni noi, activitati noi si cu totul alta dinamica asupra acestui joc, care sa fim seriosi, fara astfel de update-uri mai ramane maxim 2 ani. Deja playerii forteaza fuziunea intre RPG1 si RPG2 si dupa o sa moara de tot. Bucurati-va de ce fac oamenii astia pentru noi, un sistem nou inseamna intotdeauna un plus. O sa aiba si multe bug-uri, sunt sigur de asta si toti copii astia de 10-12 ani o sa critice din nou, ei neavand nici macar o idee despre ce e vorba in spatele unui astfel de update. Cat despre pret, mi se pare unul mai mult decat corect. Cat ati vrea sa fie? 500.000$? In 4 zile de joc relativ mic vara, puteti sa faceti 200.000$, intr-o luna puteti sa faceti 1.600.000$ daca nu chiar mai mult si dupa o sa fiti in total profit. Toata lumea vrea totul de-a moaca, pentru ca asta e mentalitatea jucatorilor, vor totul de-a gata. In 2014 din pacate nu va puteati juca ca erati inca prea mici, insa acelea erau vremuri in care cine avea 10.000.000$ era extrem de bogat, pentru voi astea inseamna doar vrajeli, dar chiar asa era.

In opinia mea, continuati cu ceea ce faceti ca o faceti extrem de bine. Mult succes tuturor.

Edited by RW JoSe
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, RW JoSe said:

Salut. Mi se pare un update incredibil pentru un joc atat de vechi, mi se pare uluitor faptul ca s-au gandit sa adauge asa ceva, si ceea ce nu inteleg sub nicio forma e cum atat de multa lume poate fi impotriva acestuia. Nimeni nu se gandeste la faptul ca aduce misiuni noi, activitati noi si cu totul alta dinamica asupra acestui joc, care sa fim seriosi, fara astfel de update-uri mai ramane maxim 2 ani. Deja playerii forteaza fuziunea intre RPG1 si RPG2 si dupa o sa moara de tot. Bucurati-va de ce fac oamenii astia pentru noi, un sistem nou inseamna intotdeauna un plus. O sa aiba si multe bug-uri, sunt sigur de asta si toti copii astia de 10-12 ani o sa critice din nou, ei neavand nici macar o idee despre ce e vorba in spatele unui astfel de update. Cat despre pret, mi se pare unul mai mult decat corect. Cat ati vrea sa fie? 500.000$? In 4 zile de joc relativ mic vara, puteti sa faceti 200.000$, intr-o luna puteti sa faceti 1.600.000$ daca nu chiar mai mult si dupa o sa fiti in total profit. Toata lumea vrea totul de-a moaca, pentru ca asta e mentalitatea jucatorilor, vor totul de-a gata. In 2014 din pacate nu va puteati juca ca erati inca prea mici, insa acelea erau vremuri in care cine avea 10.000.000$ era extrem de bogat, pentru voi astea inseamna doar vrajeli, dar chiar asa era.

In opinia mea, continuati cu ceea ce faceti ca o faceti extrem de bine. Mult succes tuturor.

In sfarsit un om cu capul pe umeri, felicitari pentru acest comment! Ai tot respectul meu, nu prea stiu astia cum era sa faci 1 saptamana Trucker incontinuu, *in SF*, pentru cunoscatori, ca sa iti poti permite o Tampa sau o Bravura, daca aveai Pheonix sau Premier deja erai smecher. Tot respectul brothere! Nu mai zic de faptul ca iti puteai spawna doar o masina, foloseai parca [/vswitch] la DealerShip si ti-o schimba, vremuri! Numai bine!

Edited by skilz
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KRoNuXy said:

Frumoasa idee, abia astept sa se bage update-ul. Si poate tot odata cu el se baga si un quest / maraton =]]

Maratonul o sa se adauge in luna iulie, probabil odata cu sistemul de Bunkar.

Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2020 at 7:21 PM, 1StefaN said:

Pana nu il vad, nu o sa imi placa. Pe de alta parte, voi nu puteti rezolva misiunea de la OG Loc cu dansatul... dar adaugam bunkereee bineeeeee.

Ce are misiunea cu dansatul? Sunt cativa oameni care se plang pe tot serverul. Nu o poti face doar daca ai ping, ca nu te sincronizezi cu movementul sagetilor. Pe de alta parte, orice sistem nou e binevenit, nu e la decizia noastra daca va fi lag sau nu. Se incearca, se vede, se decide.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.