Jump to content

[ACCEPTAT] Propunere modificare regula


uNNuluX
 Share

Recommended Posts

Nume:Godlike

Propunere 1:Sa se modifice regula: "  7.4 NU aveti voie sa postati comentarii la cererile de UPGRADE. (sanctiune: Avertisment verbal la prima abatere, avertisment la a doua abatere)"

Cu ce cred ca ajuta?:Cum fondatori nu prea au timp sa intre pe sv ,multi admini isi fac de cap sau abuzeaza de grad si incalca destul de multe reguli , de aceea propun ca de la gradul GOD sau OWNER *ori kenobi sa selecteze un grup format din 4-5 admini de incredere care sa supravegheze comportamentul adminilor de pe server* astfel incat la cererile de up acestia sa isi spuna parerea despre admin X sau Y daca merita up sau nu.

Alte precizari:Vreau ca topicul sa ramana deschis pana cand isi dau TOTI admini cu parerea (pro/contra). Chiar merita gandita ideea asta.

Edited by Godike
Link to comment
Share on other sites

Bun, am inteles ideea.
Daca fac un grup de 4-5 admini care sa dea PRO/CONTRA la cererile de UP, iti dau seama ca acestia o sa se creada superiori fata de ceilalti?

Si ar trebui sa aleg acesti admini in mare parte dupa activitate.

Incearca sa dezvolti ideea cat de mult poti, si o sa mai gandesc si eu, si vedem ce iese.

@Godike

Link to comment
Share on other sites

  • Kenobi changed the title to [ACCEPTAT] Propunere modificare regula
  • Kenobi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.