Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Taxi drivers be like..


S a t t i n e
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, AIM Sattine said:

Daca ma rogi asa frumos, o sa-mi dau silinta sa te dau pe spate..tot cu asta pe viitor.???

Pai e prea vechi si naspa template-ul si voi memarii tot faceti meme-uri cu template-ul asta :((((( pls nu mai faceti cu asta

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, R e l u said:

Pai e prea vechi si naspa template-ul si voi memarii tot faceti meme-uri cu template-ul asta :((((( pls nu mai faceti cu asta

Nu fi răuț,  nu am fost niciodată pasionată de meme, este a doua mea încercare . Treci cu vederea. E bun, recunoaște. ???

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AIM Sattine said:

Nu fi răuț,  nu am fost niciodată pasionată de meme, este a doua mea încercare . Treci cu vederea. E bun, recunoaște. ???

din moment ce nu-mi place template-ul nu-mi place nici mema. 

M-am adresat cu memarii asa la general, nu ca sunt rau cu tine :D

Mai bine sa te critic si sa-ti spun ce nu e bine decat sa zic '' bravo pentru inceput continua tot asa '' pentru ca nu o sa "inveti" 

Chiar daca e doar o mema si zic prea multe, zic doar ca sa-mi intelegi punctul de vedere, nu ca-s raut :D 

Acum gata cu chatu pe aici, vorbim in game :D 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dyablox said:

Să fi fost și textul ăla mai citeț.

 

Ce înseamnă SMB?

Cu ghilimelele de rigoare , citat din toate comenzile de genu , pns smb inseamna PNS Santa Maria Beach. Dacă erai taximetrist,  ai fi prins ideea .???

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dyablox said:

Să fi fost și textul ăla mai citeț.

 

Ce înseamnă SMB?

Santa Maria Beach, scuze daca traduc meme-ul sau cv, dar se refera ca de obicei vin playerii si dau curse scurte sa ajute la raport, apoi vin Post Hunterii si dau locatii care sunt strict de Post Hunt, dar sunt obligatorii de stiut...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.