Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Propunere - Zm menu


VoXEduard
 Share

Recommended Posts

Nume: Vox_Eduard

Propunere 1: Dupa parerea mea , 3 he-uri de infect si 6 knife blinks pe runda , ar fi genial . Asta ar fi propunerea , sa se puna o limita pe runda .

Cu ce cred ca ajuta?: O sa dau un exemplu trait pe propria piele . Intru ieri pe la ora 13:30 - 14:00 pe cs si vad svr cu 13/32 , in gandul meu , mama hai sa rupem niste capete . Dupa 2 minute , incepe o noua runda , ma respawnez ,sunt human , si un VIP nu dau nume ca nu i frumos , incepe sa foloseasca in mod excesiv knife blinkuri , asta dupa ce a terminat de aruncat he uri. TIn sa precizez ca majoritatea playeri lor erau noi pe server , adusi de boost probabil . Ideea e ca nu toti stiu sa joaca modul zm si poate vor sa incerce ceva nou si ii atrage dupa ceva timp . Tu ca player nou cum ai reactiona cand non-stop ai fi zm numai din cauza he urilor sau knife blinks ?.. Dupa nici 5 minute de jucat am ramas 4 palyeri ..

Alte precizari: Vreau sa raspunda toata lumea , pentru ca este vorba de popularitatea server ului . 

Link to comment
Share on other sites

alea cu 3 he pe runda e ok , dar in schimb 6 knife blinks CONTRA , hai sa iti spun si de ce:

Un player isi ia 300 armura , tu ca zm daca poti lua doar 6 knife blinks i vei da-i doar 90 armura (~100 armura) daca da-i cap , ce sanse ar mai avea un zm ? 

Si din cate stiu este o limita deja setata , cred ca la 15 daca tin bine minte.  

Link to comment
Share on other sites

Există limite de knife-uri & he-uri / rundă, doar că nu ai observat! Când sunt peste 20 online, o să observi că exită limită de knife-uri, madness-uri & he-uri.

 

Bine, la he-uri este limită de 3, indiferent de nr de playeri online!

Link to comment
Share on other sites

La he este limita de 5 he-uri. 
Și este și limita pe infectări, adică dacă cu primul he ai infectat 10 playeri nu mai poți lua he.

 

Cat despre knife blink - contra. Ce rost are sa fii zm atunci? Doar sa mori?

Link to comment
Share on other sites

  • Kenobi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.