Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Bug - /v


NortH

Recommended Posts

Nick-ul tau: North.
Server: RPG1
Descrierea bugului: De ceva vreme am observat ca la logare mi se spawneaza doar o singura masina din toate cele 8 care ar trebui sa se spawneze. Am incercat sa deselectez la toate optiunea de a se spawna la conectare, iar cand dau relog e tot asa, se spawneaza doar o singura masina random si toate celelalte automat au optiunea de a se spawna la conectare bifata
Screenshot(s): Nu cred ca este nevoie

Link to comment
Share on other sites

No hai bine fie faza cu doar o masina, dar cum se face ca dupa relog toate masinile la care le-am deselectat optionea sa nu se mai spawneze la conectare, o au selectata din nou. asta e bug. BUMP

Link to comment
Share on other sites

La conectare se spawnează o singură maşină, una dintre cele care au opţiunea de spawnare la conectare activată (verde). Pe celelalte le poţi spawna manual, după necesităţi. Nu există niciun motiv suficient de bun pentru a spawna atât de multe maşini la conectare.

 

Referitor la maşinile cu opţiunea de spawnare la conectare activată, în baza de date observ că doar 5 dintre vehiculele tale au această opţiune bifată. Probabil că dacă o vei dezactiva şi pentru celelalte, va rămâne dezactivată. Dacă nu se întâmplă aşa, revino cu un topic aici, împreună cu nişte imagini care să surprindă bugul.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.