Jump to content

[RESPINS]Cerere SLOT-{King}Flav!uS


 Share

Recommended Posts

Nume:{King}Flav!uS

Varsta:17
Sunt de acord sa trimit poza cu primele 7 cifre din CNP?(desigur)

Contact(Discord etc):Flavius12#3679

Am intrat pe serverul de discord?(https://discord.gg/GbFqWC9):

Experienta ca admin:Am ceva experienta,stiu  toate comenzile.

Link cu orele jucate:https://www.gametracker.com/player/%7BKing%7DFlav%21Us/zm.b-zone.ro:27015/

Motivul pentru care doresti admin:Vreau doar slot,inca n am orele necesare pentru admin!

Ai citit regulamentul serverului? (click)Nu,da' am sa l citesc

Alte precizari:Nu

Link to comment
Share on other sites

Contra,sa-ti spun si de ce.In priumul rand nu esti capabil pentru a avea admin pe server,in al doilea rand,te pui in ”gura” cu aproape toti admini si cu jucatorii,si nici nu esti capabil pentru avea slot

Edited by XeNd2O4Re
Link to comment
Share on other sites

Din punctul meu de vedere,de cand am inceput sa fiu activ,nu l-am vazut sa se puna cu toti adminii sincer.Cat despre faptul ca nu e capabil sa fie admin,toti am fost in cazul lui pana cand cineva ne-a invatat.Experienta se dobandeste

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Ionut28 said:

Din punctul meu de vedere,de cand am inceput sa fiu activ,nu l-am vazut sa se puna cu toti adminii sincer.Cat despre faptul ca nu e capabil sa fie admin,toti am fost in cazul lui pana cand cineva ne-a invatat.Experienta se dobandeste

Experienta poti sa inveti si fara sa fii admin.Poti invata de pe net,de la alti admin etc.Nu l-ai vazut tu,dar intr-o zi eram cu Tudy si nu mai stiu cu cine pe server si omul imi spune ca se pisa pe mama?Asta inseamna ca nu are respect si nu e capabil de a ajuta playeri

Link to comment
Share on other sites

  • Zetovan changed the title to [RESPINS]Cerere SLOT-{King}Flav!uS
  • Kenobi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.