Jump to content

[RECLAMATIE] tudy


 Share

Recommended Posts

Răspundeți dacă vă lăsați să faceți un intamplat, dacă vă încurajați să vă relaționați cu prietenia, ar fi bine

Edited by tiudy
Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau pentru post-hunt, dar tudy ai zis chestia aia inainte, dupa care el te-a jignit si tu i-ai dat gag, in mod normal si tu meritai gag, el doar a fost revoltat pentru ca nu e okei sa vorbesti asa ca staff si ti-a atras atentia! Adica eu nu cred ca te ai luat de jucatorii care au folosit antidot din cauza prietenului meu

Edited by leutzw
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, leutzw said:

Imi pare rau pentru post-hunt, dar tudy ai zis chestia aia inainte, după îngrijirea te-a jignit si tu i-ai dat gag, in mod normal si tu meritai gag, el doar a fost o refacere pentru ca nu și okei sa vorbesti asa ca staff si ti-a atras atentia! Adica eu nu cred că te-ai luat de jucători de îngrijire pentru a folosi antidot din cauza prieteniei mele

bun,si dupa ce i am dat gag dc a inceput sa ma injure si pe si pe ans de tot ce prinde pe u@?

Link to comment
Share on other sites

Asta este, el este jucator si este sanctionat, dar si tu trebuie sa fii pentru limbajul pe care-l ai. Nu cred ca ai nicio scuza pentru ce ai zis tu in poza de mai sus. 
EDIT:

image.png.fc15292137a7e86691c71cf30ba1087a.png

Ce inseamna asta?

Edited by leutzw
Link to comment
Share on other sites

Just now, leutzw said:

Asta este, el este jucator si este sanctionat, dar si tu trebuie sa fii pentru limbajul pe care-l ai. Nu cred ca ai nicio scuza pentru ce ai zis tu in poza de mai sus. 

tot textul nu a fost adresat unei persoane anume sau tie ,a fost adresat celui care se simte

si inainte de a face reclamatia dc m ai injurat? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tiudy said:

tot textul nu a fost adresat unei persoane anume sau tie ,a fost adresat celui care se simte

si inainte de a face reclamatia dc m ai injurat? 

Sunt jucator si platesc pentru asta, am fost sanctionat azi de catre tine, dar cum poti sa zici, adica tu chiar daca esti staff injuri lumea daca se simte sau nu?

 

Link to comment
Share on other sites

Acum mi am reamintit ca in regulament scrie asa: NU aveti voie sa va dati cu parerea la reclamatiile unui jucator / admin daca nu faceti parte din conflict. (sanctiune: Avertisment verbal ,Eu am facut parte din conflict + am fost injurat la randul meu de ryden,pe chat si pe u@.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, parazit said:

Acum mi am reamintit ca in regulament scrie asa: NU aveti voie sa va dati cu parerea la reclamatiile unui jucator / admin daca nu faceti parte din conflict. (sanctiune: Avertisment verbal ,Eu am facut parte din conflict + am fost injurat la randul meu de ryden,pe chat si pe u@.

Asteptam parerea unui alt membru staff, sau fondator pentru ca decizia lui e mai importanta, repet daca v-a injurat Rydan el a luat gag/ban, in schimb tudy ce primeste pentru limbajul sau si faptul ca te pune sa-i raspunzi la reclamatii?

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 22 de minute, leutzw a spus:

Asteptam parerea cu un alt membru al personalului, sau pentru a lua decizii și mai importante, se repetă dacă se va injurat Rydan el a luat un gag / interdicție, în schimbul acesta este primeste pentru limitarea sau dacă se poate pune în funcție sa-i raspunzi la reclame?

 

bun eu o sa primesc avertisment sau warn dar piretenul tau cand a zis "server de idioti" dupa ce am zis eu chesti cace dupa ce a primit un gag de ani la cinematografie?

Edited by tiudy
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, leutzw said:

Asta este, el este jucator si este sanctionat, dar si tu trebuie sa fii pentru limbajul pe care-l ai. Nu cred ca ai nicio scuza pentru ce ai zis tu in poza de mai sus. 
EDIT:

image.png.fc15292137a7e86691c71cf30ba1087a.png

Ce inseamna asta?

asta?,ans mi a dat mesaj pe discord cand ati zis de reclamatie nestiind ce s a intamplat si m a intrebat daca are voie sa pozteze la reclamatii...iti pot da poza in pv

 

Edited by tiudy
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, inoata chelutu said:

Reclamatie REZOLVATA.

Membrul staff va primi remove.

Topic inchis.

din cate stiu doar kenobi si remix au voie sa dea remove si sa dea ultimul cuvant

Link to comment
Share on other sites

Atunci, pro.

Este inadmisibil ca si membru staff sa ai un astfel de comportament cu playerii noi.

Sa fii si toxic pe langa asta.

Am fost si eu pe server si am vazut situatie,pe forum faci post-hunt , off topic , double post. Se vede ca nu ai o treaba.

Meriti remove.

Link to comment
Share on other sites

Just now, inoata chelutu said:

Atunci, pro.

Este inadmisibil ca si membru staff sa ai un astfel de comportament cu playerii noi.

Sa fii si toxic pe langa asta.

Am fost si eu pe server si am vazut situatie,pe forum faci post-hunt , off topic , double post. Se vede ca nu ai o treaba.

Meriti remove.

deci prima data te dai drept kenobi sau remix si vrei sa mi dai remove dupa ma faci toxic....tu esti ryden nu?, si nu esti nou plus ca nici nu ai fost implicat deci practic nu ai avea voie sa postezi ...

Link to comment
Share on other sites

Aici nu este un loc unde ar trebui sa va certați exista discord sau alte aplicatii de discutat la aceasta problema trebuie sa raspunda Remix sau Kenobi deci va rog sa nu m-ai trimiteti mesaje aiurea!

Va multumesc.?

Edited by MiziDrq
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, inoata chelutu said:

Atunci, pro.

Este inadmisibil ca si membru staff sa ai un astfel de comportament cu playerii noi.

Sa fii si toxic pe langa asta.

Am fost si eu pe server si am vazut situatie,pe forum faci post-hunt , off topic , double post. Se vede ca nu ai o treaba.

Meriti remove.

Cine esti tu domnule?Noi avem dovezile in care am fost injurati,acum tudy asteapta sa vadă ce se-ntampla.

Link to comment
Share on other sites

Salut, sunt ^onut^, membru staff. Conform regulamentului injuriile adresate, cât de minore ar fi, sunt sancționate atât timp cât sunt adresate unui/unor jucator/i. În aceasta poza nu vi se adresează vouă, ci în general. Deci, teoretic, doar pentru cuvintele obscene ar trebui sancționate cu un Avertisment. Razer, te rog frumos sa nu mai arunci vorbe fără sens, cum ca merita remove. Voi nu ați respectat regulamentul, i ați înjurat iar de fata cu mine, v-ati reconectat când erați zm de cel puțin 4 ori. Zi frumoasa! 

Link to comment
Share on other sites

 

27 minutes ago, Ionut28 said:

Iar adminul reclamat ar trebui  sa afișeze dovezile injuriilor ca să nu existe discuții ca au fost sancționați fără sa se vadă dovezile

Counter-Strike__Protected_by_MS-Shieldc_by_HLDS-Project_18_07.2020_23_02_22.thumb.png.ce01c14ef02051939df8c40440fd6f90.png

Just now, tiudy said:

 

Counter-Strike__Protected_by_MS-Shieldc_by_HLDS-Project_18_07.2020_23_02_22.thumb.png.ce01c14ef02051939df8c40440fd6f90.png

aici ma injura dupa de mi a zis ca mi face reclamatie

Edited by tiudy
Link to comment
Share on other sites

Adminul in cauza nu primește nimic.

       2.1 Injuriile usoare, care nu sunt adresate direct la persoana cuiva este permis. (ex: coaie, baga-mi-as, plm)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Kenobi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.