Jump to content

Propunere knife/arme gold


XeNd2O4Re
 Share

Recommended Posts

  

Nume:XeNd2O4Re

Propunere 1:Sa se adauge un knife special pentru admin/vip si arme gold

Cu ce cred ca ajuta?:ar arata mai fain pe server,ar fi fain ca admini sa aibe un fel de coasa si vipi un knife care poate ingheta zombie-ul pentru 2-3 secunde(ca sa nu fie abuz il poate folosi doar de 2 ori pe runda) si arme gold la fel,admin/vip sa aibe niste arme gold diferite de deagle si ak

Alte precizari:Daca nu se poate adauga knife,macar arme gold,daca nu se pot adauga arme gold macar knife

Link to comment
Share on other sites

PRO dar ar fi mai fain ca la VIP sa fie un ciocan si sa dea x3 dmg . Ca asa uiti si poate dai de mai multe ori pe runda

Si armele pentru vip sa dea x3 dmg si sa coste mai mult ammo

Edited by mario041
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mario041 said:

PRO dar ar fi mai fain ca la VIP sa fie un ciocan si sa dea x3 dmg . Ca asa uiti si poate dai de mai multe ori pe runda

Si armele pentru vip sa dea x3 dmg si sa coste mai mult ammo

Nu poti sa uiti,daca poate Kenobi sa limiteze inghetul,gen de 2 ori pe runda dupa doar sa dea damage si sa nu mai inghete sau sa bage mai multe knife-uri,nu doar 2,eu am dat o idee.

 

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu este o idee rea, insa cunostiintele mele nu sunt destul de bune pentru a dezvolta un astfel de plugin, si pe net gasesti doar buguite.

Cat despre skinuri, nu o sa bag deoarece se creeaza lag.

Link to comment
Share on other sites

  • Kenobi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.