Jump to content

[REZOLVAT]reclamatie - infinite tsukuyomi


 Share

Recommended Posts

Counter-Strike__Protected_by_MS-Shieldc_by_HLDS-Project_22_07.2020_16_55_23.thumb.png.da0966d81e7a43faafaab3e346b9cf7d.pngNumele tau: MiziDrq

Numele adminului:  infinite tsukuyomi

Data si ora: 17:22

Motivul reclamatiei:u  limbaj neadecvat pentru un membru staff

Dovada(screenshot sau video):

Edited by MiziDrq
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Infinite tsukuyomi said:

pe bune mizi pe bune daca facem asa de voi de ce nu ziceti frate sau de toti admini ca si tu injuri frate si ceilalti admini sau vipi macar daca ziceti de mine ziceti si de ceilalti 

Nu e prima data cand injuri,si eu te-am vazut,dar nu vreau sa fac reclamatie pentru ca nu sunt de ala,odata ti-am dat si gag pentru limbaj,nu conteaza ca e prieten/var/frate cu tine,nu vorbesti asa pe server.Adevarat,si noi injuram,dar nu zicem ca ne bagam pula in tara lui sau ce ai zis tu acolo,noi zicem ”sa-mi bag pula cum m-a luat asta” etc.Nu vreau sa par rau,dar meriti warm.PRO RECLAMATIE!

Edited by XeNd2O4Re
Link to comment
Share on other sites

@Infinite tsukuyomi din ce ai zis tu acolo ai spus ca eu injur ok daca imi spui mie ca injur playerii cu du-te-n pula mea, sa-mi sugi pula(nu se accepta ca si o injuratura) te inseli eu vb cu ce plm sau cu coae nu injur playerii iti dau pe godlike eu cu el vb cu coae sau cu drg la fel deci imi pare rau de comportamentul tau.

Edited by MiziDrq
Link to comment
Share on other sites

  • Zetovan changed the title to [REZOLVAT]reclamatie - infinite tsukuyomi
  • Kenobi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.