Jump to content

Tremura caracterul cand pun tinta la deagle/m4/mp5


SEIZEN

Recommended Posts

Salutari, am o problema cu jocul in sine, mai precis cu caracterul. Imi "tremura" cand pun tinta la orice arma si fac A-D si e deranjant.. In primele 10 secunde se vede ca nu face urmand ca mai apoi sa faca, chiar daca schimb skinul (presupunand ca e o problema cu skinul). Ce as putea face? 

 

 

 

Consider ca n-ar fi de la moduri deoarece stiu ce am bagat insa daca exista posibilitatea sa fie de la un anumit mod, as vrea sa ma lamuriti. Multumesc anticipat. 

Link to comment
Share on other sites

Salut! Ai un mod care inlocuieste tinta sau ai inlocuit-o in fisierele originale ale jocului?

Daca nu, ai putea incerca samp addon, dar nu stiu 100% daca se va rezolva.

De altfel mai poti incerca sa schimbi ped-ul (ped.if, gasesti pe net).

Poate a mai patit cineva asta si iti poate spune exact care este rezolvarea, eu ti-am dat doar cateva sugestii. O zi buna!

 

Link to comment
Share on other sites

Salut si tie, am fost curios daca e de la fpsunlocker si intradevar, de la el era. Totusi, voi ramane cu el asa deoarece am realizat ca nu ma deranjeaza atat de tare incat sa-l scot, era mai mult o chestie de finete. Am rezolvat problema, multumesc frumos de interes!

Se poate inchide topicul. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, SEIZEN said:

Salut si tie, am fost curios daca e de la fpsunlocker si intradevar, de la el era. Totusi, voi ramane cu el asa deoarece am realizat ca nu ma deranjeaza atat de tare incat sa-l scot, era mai mult o chestie de finete. Am rezolvat problema, multumesc frumos de interes!

Se poate inchide topicul. 

T/C.

Link to comment
Share on other sites

  • Nic locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.