Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema "Sa:mp can't create font ariel"


Kobe.

Recommended Posts

16 minutes ago, TLG Kobe. said:

@Sebastian. Nu stiu care e, este din modpack

Si cum as putea sa ii aloc mai mutl spatiu, sau prin ce mod ca sa stiu sa caut, sau in task manager la ce trebuie sa ma uit ca sa rezolv  problema, am tot schimbat modpack-uri dar fara noroc. Eu de exemplu am autocmd2 de la tine poate sa fie de la modul acela?

Da, am rezolvat aproximativ problema in AutoCmd 2.0 dar cine stie, unii zic ca mai iau crash.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nic said:

Da, am rezolvat aproximativ problema in AutoCmd 2.0 dar cine stie, unii zic ca mai iau crash.

Dar ai vazut cum e la mine, iau dupa aproximativ o ora, 2, pana la urma cu acel mod de ai zis tu, unde il gasesc sau cum sa il caut sa il incerc?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, TLG Kobe. said:

Dar ai vazut cum e la mine, iau dupa aproximativ o ora, 2, pana la urma cu acel mod de ai zis tu, unde il gasesc sau cum sa il caut sa il incerc?

Exact asa pateau si restu, nu iei instant, iei dupa 45 de minute - cateva ore, vezi daca fara mod mai ai problema, intre timp incearca si Memory2048. De asemenea si instalarea Samp Addon-ului ajuta.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Nic said:

Exact asa pateau si restu, nu iei instant, iei dupa 45 de minute - cateva ore, vezi daca fara mod mai ai problema, intre timp incearca si Memory2048. De asemenea si instalarea Samp Addon-ului ajuta.

 

Cand ajung acasa o sa incerc sa fac ce ai zis tu, samp addon am deja, revin cu un update dupa ce fac tot ce ai zis, mersi de ajutor
@Nic

Link to comment
Share on other sites

  • TheTom locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.