Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[RESPINS]Cerere UP SHade - 89h


 Share

Recommended Posts

din pacate cand adminez eu tu esti bagat in patut la nani, adminii care au intrat pe timp de seara au vazut experienta mea . 

Ai accesat link-ul meu ? Daca nu ai facut asta, ai lasat degeaba link-ul ala . ;) 

 

Link to comment
Share on other sites

Cat tupeu pe tine , ce sa adminezi , un afk?  hai ca esti cel mai bun admin de pe sv cu un afk coaie.  Plus sa fim serios daca tu nu ai o viata personala si sociala atunci esti cel mai trist om de pe pamant. 

Din partea mea rămâne contra. 

@Zetovan Pana nu vad eu cu ochii mei ce comenzi EU refuz sa primească up ,  ajungem ca si la inceput sa fie un admini care detin gradul god sau moderator si sa nu stie dea macar un vot calumea.

 

 

Sunt curioși de ce admini spui tu acolo ca majoritatea au cerere inactivitate , chiar ma voi interesa in seara asta de acest lucru.

 

 

 

 

 

Edited by Godike
Link to comment
Share on other sites

Off incepi cu "Coaie" si alte dume d'astea, pustiulica stai cuminte in banca ta ca nu ne tragem de sirete . Tu lasa comentatu' si dumele astea cu "cel mai trist om de pe pamant" pentru ca tu inca esti la stadiu ala de "bobocel" inca ai puf la putulica ;) nu te supara pe mine dar la cum te-ai atacat acuma..cred ca am dreptate . Si tu vorbesti de adminat calumea ca mi-ai dat kick cand ai intrat odata pe sv + Ca faci abuz de comenzi, hai sa fim seriosi pustiulica, tu esti cel mai praf admin de pe serverul asta . Tu si cu inca 2 cu grad mare, care si aia la randul lor fac abuz de comenzi . Fetitelor, o sa pisati ochii daca o sa ramaneti fara grad ;) .  

Link to comment
Share on other sites

  • Zetovan changed the title to [RESPINS]Cerere UP SHade - 89h
  • Zetovan locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.