Jump to content

12 Years Together [RPG Events & Discounts]


Kelton
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, LORD LaKyZEW said:

@Kelton puteti sa reparati misiunea? ca eu nu pot sa o fac nu ma lasa sa intru in misiune si astept de ieri, am postat si la bug report si vad ca degeaba.

Încercăm să detectăm cauza ca să putem repara problema.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RW MoldoveanuDINOCO said:

La mulți ani B Zone! Kelton, din păcate codul de promoție nu funcționează.

Funcționează, doar că am văzut că multă lume nu citește anunțul cum trebuie. Codul respectiv e valabil pentru produsele ce țin de FORUM din moment ce am scris reduceri forum, așadar doar pentru produsele din categoria aceasta https://shop.b-zone.ro/cart.php?gid=1 poți folosi acel cod.

Link to comment
Share on other sites

@LORD LaKyZEWSalut, incearca de mai multe ori sa faci ca asa am facut si eu si am reusit. Prima data am avut bug, am dat [/leavemission] dupa care am reluat si nu am mai avut bug. Sunt sigur ca reusesti daca incerci asa pana se va rezolva. Daca nu merge a doua oara incearca si a treia ca sigur o sa mearga.

Edited by Glow
Link to comment
Share on other sites

Am făcut mici modificări la misiune după cum urmează:

- am adăugat posibilitatea de-a termina misiunea fără a mai omorî toți boții, e important să furați drogurile și veți putea ieși.

- am adăugat loguri de debugging ca să ne putem da seama de ce unora nu le apare misiunea disponibilă să o poată începe pentru că efectiv nu ne dăm seama.

 

De reținut și faptul că scripterul e ocupat și el cu alte lucruri pe lângă server, așadar puțină răbdare vă rog.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kelton said:

Am făcut mici modificări la misiune după cum urmează:

- am adăugat posibilitatea de-a termina misiunea fără a mai omorî toți boții, e important să furați drogurile și veți putea ieși.

- am adăugat loguri de debugging ca să ne putem da seama de ce unora nu le apare misiunea disponibilă să o poată începe pentru că efectiv nu ne dăm seama.

 

De reținut și faptul că scripterul e ocupat și el cu alte lucruri pe lângă server, așadar puțină răbdare vă rog.

Macar numai stau 10 minute dupa acel NPC invizibil =)) 

Edited by A n d r
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.