Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema "freeze pe tab"


Kobe.

Recommended Posts

Salut, de cateva zile am tot observat ca atunci cand apas TAB primesc freeze si trebuie sa dai Ctrl+Alt+Del, urmat de sign out si sa reintru pentru a putea folosi Pc-ul, daca m-ar putea ajuta cineva as fi recunoscator.

Am revenit la voi cu o noua problema, patesc asta pe orice tip de modpack/clear samp, am mai avut problema in trecut si nu stiu cum s-a rezolvat.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TLG Kobe. said:

Salut, de cateva zile am tot observat ca atunci cand apas TAB primesc freeze si trebuie sa dai Ctrl+Alt+Del, urmat de sign out si sa reintru pentru a putea folosi Pc-ul, daca m-ar putea ajuta cineva as fi recunoscator.

Am revenit la voi cu o noua problema, patesc asta pe orice tip de modpack/clear samp, am mai avut problema in trecut si nu stiu cum s-a rezolvat.

Incearca sampaddon, instaleaza vcredist_arm, vcredist64.exe 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ramses said:

Ce Windows ai?

Am windows 10 pro, dar am avut o perioada cand nu aveam problema asta

 

43 minutes ago, Glow said:

Nu cred ca e de la windows, am patit si eu la fel, am schimbat windows ul si problema persista dar cand am schimbat modul nu am mai avut aceasta problema.

Cel mai probabil ai in mod niste fisiere care nu se bat cap la cap.

Am schimbat multiple moduri si combinatii de moduri si tot rezultatul asta este

 

25 minutes ago, Gabihard said:

Incearca sampaddon, instaleaza vcredist_arm, vcredist64.exe 

o sa incerc de dimineata si revin cu un update, poate se rezolva, desi sampaddon am deja

Link to comment
Share on other sites

Problema este din cauza versiunii veche de sampfuncs impreuna cu un mod, precum al meu, in caz ca pe acela il ai, care are unele functii construite pe versiunea noua. Alta explicatie nu prea am. Gasesti la sectiunea de moduri ultima versiune de sampfuncs, e de ajuns sa pui doar sampfuncs.asi

Si inca o chestie, poti deschide task manager tot de acolo (dar sa il si always on top) si sa inchizi jocul, sa nu mai fi nevoit sa dai sign out.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TheTom said:

Problema este din cauza versiunii veche de sampfuncs impreuna cu un mod, precum al meu, in caz ca pe acela il ai, care are unele functii construite pe versiunea noua. Alta explicatie nu prea am. Gasesti la sectiunea de moduri ultima versiune de sampfuncs, e de ajuns sa pui doar sampfuncs.asi

Da am cop cmd al tau, ultima versiune, incerc sa pun ultima versiune si vad daca mai am probleme

Link to comment
Share on other sites

De problema veche nu stiu ce sa zic, ti-am zis in mare in celalt topic care credeam ca poate fi problema, alte idei nu prea am daca ai incercat si cu gta default.

Problema din acest topic a fost rezolvata, va fi inchis. O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.