Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

♛ Safe 4 Family ♛ - Propuneri pentru clan


florynn fly
 Share

Recommended Posts

8SaHTLv.png&key=edba54f86c7902236168d704

 

 

• Daca ai propuneri ce pot ajuta/imbunatatii activitatea clanului te rog sa o lasi mai jos. Las la atitudinea fiecaruia sa posteze dupa ce model doreste cu rugamintea ca macar numele din joc sa fie specificat.

 

 

Regulile topicului:

- se posteaza doar daca ai o propunere, cine posteaza aiurea va fi sanctionat cu CW.

- fara limbaj obscen sau mai stiu eu ce.

- sa se respecte regulamentul forumului cat si a serverului.

- fara propuneri ce pot fi facute doar din script, pentru acelea aveti sectiunea cu propuneri server.

 

 

 

 

 

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

Nume: Gabriel[S4F]
Rank: Recruit(2)
Propunere 1: Adaugarea unei cerinte care cere obligatoriu rank3 in faction logs sau o factiune la activ.
Propunere 2: Organizarea unui eveniment o data pe saptamana unde sa fie implicatii membrii clanului.
Porpunere 3: La aplicatiile pentru clan sa poata vota doar r2+

Link to comment
Share on other sites

On 3/28/2022 at 8:59 PM, AIM Gabriel said:

Nume: Gabriel[S4F]
Rank: Recruit(2)
Propunere 1: Adaugarea unei cerinte care cere obligatoriu rank3 in faction logs sau o factiune la activ.
Propunere 2: Organizarea unui eveniment o data pe saptamana unde sa fie implicatii membrii clanului.
Porpunere 3: La aplicatiile pentru clan sa poata vota doar r2+

Stiu ca nu am raspuns mesajului tau, dar ele au fost luate in evidenta inca de cand ai postat.


1 In general se tine cont, dar vrem sa dam o mica sansa si celor care cat de cat sunt activi in istoricul lor. Poate in viitor punem accent mai mult pe asta.

2 Am inceput prin a face evenimente, este in discutie mai demult acest aspect pentru evenimente in clan. O sa incercam sa facem cateva sa vedem ce feedback o sa fie.

3 E o idee buna, insa si asa tot nu prea se voteaza. Este in curs de aplicare.

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.