Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Crash in login


Hard

Recommended Posts

Am incercat alte servere, am scos doar modloader, cleo nu cred ca face nmk si am reusit sa intru in joc doar ca a trebuit sa apas ctrl + v cu parola. Pe Pc meu GGMM nu mi da txd corupt, dar la el da, deci gta3.img e cam , descarc un backup

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gabihard said:

Am incercat alte servere, am scos doar modloader, cleo nu cred ca face nmk si am reusit sa intru in joc doar ca a trebuit sa apas ctrl + v cu parola. Pe Pc meu GGMM nu mi da txd corupt, dar la el da, deci gta3.img e cam , descarc un backup

Încearcă să îți pui gta3.img-ul default sau încearcă cu samp add-on.

Link to comment
Share on other sites

Posibil sa fie problema de la niste texturi care apar in speical in momentul acela, primesti ceva opcode-uri?

Daca zici ca poti intra in joc de la cleo nu e, de la sampgui nu e. 

Daca nu functioneaza nici dupa ce schimbi gta3img incearca sa schimbi si gta3_int. 

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Am avut si eu aceeasi problema la un moment dat. Daca nu-ti merge cu samp-ul reinstalat, incearca sa dai un restart la windows (daca ai windows 10), e posibil sa fie de la un update la windows, mie dupa restart mi-a mers foarte bine.

 

Sper ca te-am ajutat.

Link to comment
Share on other sites

Rezolvat, diagnostic personal. Am bagat GGMM la atac, IMG corupt, am bagat la mine in pc, nimic corupt mergea si masina in aer, de atunci am stiut ce menirea e sa fie de la nabu care o bagat mod de huntley (Cred, ca numa cand spawna taxi murea). Deci Multumesc Celor care au raspuns, lu Tom ii multumesc de invite, Tom te pwp da nu in fu ca nu se face asa, va dau la toti +1 pentru creativitate, ca la scoala. (Astept inapoi! Sa fie clar)

Link to comment
Share on other sites

  • TheTom locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.