Jump to content

Mirel Rădoi și-a turnat cenușă în cap: ”Este o umilință, mi-e rușine și nu am scuze!”


sLoww ToV
 Share

Recommended Posts

România a primit o lecție de fotbal de la echipa Norvegiei - tricolorii au pierdut la scor, 0-4 la Oslo și a pierdut șefia în grupa din Liga Națiunilor.

 

mirel radoi

 

Mirel Rădoi nu s-a ferit să-și toarne cenușă în cap și a folosit termeni duri despre jocul naționalei sale.

 

„Nu știu ce as mai putea spune, mi-e rușine de rușinea dumneavoastră, voi spune doar câteva idei, altfel dacă intru foarte adânc nu pot să le fac publice.

 

E straniu, încerc să descopăr cum o echipă care a jucat 120 de minute a făcut doar 3 schimbări iar noi nu am fost mai proaspeți.

 

Mirel Rădoi: ”Nu pot să remarc nimic!”

 

Nu pot să remarc nimic, nici atitudine, nici reacție, dar și acum îmi asum responsabilitatea.

 

Vorbim de umilință, nu de un rezultat drastic, între cele două echipe aliniate a fost mare diferență, nu doar scorul, nu știu ce scuze aș mai putea găsi în acest moment”, a declarat Mirel Rădoi după meci la Pro X.

 

SURSA

Edited by sLoww
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.