Jump to content

Happy Halloween Quest and Gift [RPG Discounts]


Kelton
 Share

Recommended Posts

@Irina au fost schimbate locatiile atat de la quest cat si de la cadouri, ca de fiecare data.

@LCN .Enized nu, nu poti pune minigun in safebox.

@TheTom @Chicago aduceti voi propuneri mai bune ca nu degeaba exista sectiunea aia de sugestii, nu se pot gandi un singur om la toate ca sa-i poata impaca pe toti. 

5 minutes ago, TLG Cristinel said:

Ne asteptam si la un update cu modificari majore, nu e asa @Adi007

Adi007 nu mai scripteaza de luni bune, doar @F4L KillerFishmai scripteaza in acest moment, si nu prea tine de ei update-ul, amandoi scripteri pot face update-uri majore, doar ca trebuie Nasu'K sa ii dea o lista cu ce are de facut, nu el decide.

Edited by Nic
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nic said:

@Irina au fost schimbate locatiile atat de la quest cat si de la cadouri, ca de fiecare data.

@LCN .Enized nu, nu poti pune minigun in safebox.

@TheTom @Chicago aduceti voi propuneri mai bune ca nu degeaba exista sectiunea aia de sugestii, nu se pot gandi un singur om la toate ca sa-i poata impaca pe toti. 

Adi007 nu mai scripteaza de luni bune, doar @F4L KillerFishmai scripteaza in acest moment, si nu prea tine de ei update-ul, amandoi scripteri pot face update-uri majore, doar ca trebuie Nasu'K sa ii dea o lista cu ce are de facut, nu el decide.

Sa se faca mai intai propunerile bune si realizabile de la prima sesiune (care de altfel minim 30% sunt comune cu restul sesiunilor), nu zic de la ultima :))

Am impresia ca alte servere copiaza propunerile de la noi in timp ce la noi se zice "nu se poate", exemplu chestia cu stage la masini si altele care la ei chiar au prins. Deci idei sunt multe, mai greu cu pusul in practica.

Si toate astea ma duc cu gandul ca problema este ca iau decizii oameni care nu joaca pe server, avand in vedre si situatia altor servere.

Multe chestii micute, dar care intr-un final ar schimba mult serverul in bine, nu se fac si exista buguri si probleme stiute si raportate de ani buni, deci cam care ar fi problema de nu merg lucrurile?

Iar legat de ce am scris eu mai sus, se incearca cumva sa se rezolve problema jucatorilor pe termen scurt, tragand mai mult de cei noi care au chef de questuri de genul, dar pe termen lung cand se vor plictisi cum au facut-o cei 400 lipsa eu nu o vad o solutie. Si spun asta avand multi prieteni veterani pe server care s-ar juca, dar nu mai gasesc nicio atractie la server.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.