Jump to content

Nu bate nu troncăne


BIS aka OldNab
 Share

Recommended Posts

Cred ca ai frustrarea asta din copilărie =)))  nu sunt un "cocalar" sau ceva de genul, dar apreciez o mașină adevărata care a fost si încă este apreciată de foarte multe persoane. Nu degeaba sunt atatea proiecte in toata lumea. 

Într-adevăr, aceste masini si-au stricat imaginea  datorita unor "soferi cu sicuala vieti". 

Cat despre meme, slab. 

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, AIM G a B r i e L said:

aceste masini si-au stricat imaginea  datorita unor "soferi cu sicuala vieti"

Exact, frustrarea nu este din copilărie ci de la toate ciorile şi cocalarii aterizaţi înapoi în România "după Germanea" cu nişte tigăi de 500€. În copilăria mea nu prea vedeai "bamveuri", cine avea orice fel de maşină era bines. Abia de la intrarea în UE am început importurile de cazane la greu.

Link to comment
Share on other sites

BMW-ul nu este o masina de cocalari, doar rromii (tiganii) tatuati si plini de tinichele au facut sa para masina de " cocalari ".
Mai grav este cand au masini de fita inmatriculata pe Bulgaria. :))

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, CBN Cretsu said:

BMW-ul nu este o masina de cocalari, doar rromii (tiganii) tatuati si plini de tinichele au facut sa para masina de " cocalari ".
Mai grav este cand au masini de fita inmatriculata pe Bulgaria. :))

si cu volan pe dreapta ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.