Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Portofoliu] Chris Cooper


Chris Cooper
 Share

Recommended Posts

Pentru prima postare din acest portofoliu voi posta primul meu Brandbook realizat recent. Țin să menționez că nu este complet și mai necesită anumite retușări / adăugiri. Alte lucrări voi posta pe parcurs.

 

 

T3iUm6Q.jpg

2ijha4s.jpg

LNzkZgS.jpg

kUNQlfG.jpg

tUzFzlb.jpg

 

 

Edited by Chris Cooper
Link to comment
Share on other sites

Lucrezi foarte bine, calitativ, știi foarte bine să așezi un text și să-l faci în așa fel încât să dea bine pe lucrare. Lucrezi simplu, dar foarte frumos și reușit, și chiar îmi place.

andy-2.jpg efectiv lucrarea asta m-a marcat, a ieșit absolut minunat frate :)) e prea bombă, părerea mea.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chris Cooper said:

@RW Konny mulțumesc șefule. 

 

Before & After Edit:

tumblr-58cf51601cd98c723b09e97871e94dfa-Battle-Large.jpg

 

 

before.jpg

after-finale-without-planets.jpg

Vad ca te-ai apucat si tu sa faci de aestea ca Benny:D Destul de pizdos s-o primit ca la inceput, se putea cascada mai realisica de facut, si luminile de pe fată mai soft parca ar fi mers ?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kaban said:

Vad ca te-ai apucat si tu sa faci de aestea ca Benny:D Destul de pizdos s-o primit ca la inceput, se putea cascada mai realisica de facut, si luminile de pe fată mai soft parca ar fi mers ?

Ahah, experimentez și eu cum pot. Ca atare da, puteam să lucrez un pic mai mult la ele, da' mă apucă sesiunea de fund.

Tu când vii cu lucrări noi? ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.