Jump to content

Advent Calendar 2020 [RPG Event & Discounts]


Kelton
 Share

Recommended Posts

Questul de craciun si advent calendarul ne au distrus craciunul... 1. Te chinui sa gasesti aceleasi 90 de obiecte de 3 ori pentru un 80k... Adventul asta DE CAND JOC 1 PREMIU ROSU NU MI A DAT, imi e ciuda... Sa nu mai dea la jucatorii afk...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Gabihard said:

Questul de craciun si advent calendarul ne au distrus craciunul... 1. Te chinui sa gasesti aceleasi 90 de obiecte de 3 ori pentru un 80k... Adventul asta DE CAND JOC 1 PREMIU ROSU NU MI A DAT, imi e ciuda... Sa nu mai dea la jucatorii afk...

Tu macar ai citit toate premiile?

 

  • 130 Puncte: o sumă între 50,000$ - 100,000$, 10 - 50 RP, 10 - 50 Rob Points, 10 - 50 Escape Points, 10 - 50 Accept Points pentru polițiști.
  • 250 Puncte: 350 Mission Points și 1 Raport Înjumătățit.
  • 400 Puncte: 300 Gold.
  • 500 Puncte: o sumă între 150,000$ - 200,000$, 50 - 100 RP, 50 - 100 MP, 10 - 50 Gold.
  • 570 Puncte: la alegere între 1 Car Slot, 1 Vip Car sau 1 Hidden Color.
  • 630 Puncte: 1 Job Skill.
  • 680 Puncte: 1 Dealership Stock.
Link to comment
Share on other sites

On 12/22/2020 at 9:50 AM, TaZ.WHiTEPRiDE said:

@uS DeviL Sa fim seriosi. Tot e exagerat, stai sa te plimbi ca bou pe harta in fiecare zi... urat quest, cel mai dezastruos de pana acum.

Nu esti obligat sa faci quest-urile speciale ce se adauga tot in perioade speciale :) daca nu iti place cum e facut, pur si simplu nu il faci, e super simplu. Asa procedeaza majoritatea, sa-ti dau exemplu quest-ul de Halloween, si eu ma numar printre cei ce nu l-au facut, acela chiar nu merita. Acesta mi se pare ok, din moment ce faci minim 2 quest-uri deja inveti casele si intr-o ora, hai o ora si-un sfert, maxim, ai facut quest-ul. Poate nu e cel mai atractiv, dar ia in considerare faptul ca au fost 3 quest-uri in aceasta luna si toate diferite, iar asta pe un joc din 2004. Nu poti sa ceri de la o Dacie sa-ti mearga cu 300 la ora, daca intelegi la ce ma refer. Astea sunt posibilitatile, la ele ne rezumam.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LORD BigThorash said:

Să știi, cat despre quest se dau chestii ok, dar e destul de enervant timpul acela de asteptare 30 secunde, au mai pus si cadourile unul langa altul... 

Nu te contrazic domnule LORD BigThorash, e foarte enervant, mai ales la un Speedy Gonzales ca mine sau ca tine?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.