Jump to content

Quest Unirea Principatelor Romane. Detalii aici

Recrutăm designeri audio și video. Aplicați aici

Kelton

Advent Calendar 2020 [RPG Event & Discounts]

Recommended Posts

@Irina a zis cineva LEVEL UP?

62EFA84C-EBA0-40AF-8F42-8684F242EAE6.thumb.jpeg.46198c8010ad9fdb94b0ab3bf88dca2f.jpeg

Daca tot asa e si pe viitor, sa le permiteti jucatorilor sa-si aleaga ce vor, cred ca vor fi tot mai putine plangeri. Keep it up. 👍

O mulțime de evenimente si cadouri, garantez ca luna aceasta va fi cea mai activa din partea jucătorilor. Multumim frumos pentru tot!

Imi place ideea ca ai rebagat questul classic cu 150 obiecte 50 in fiecare oras ca in 2017 cand m-am apucat samp si eram innebunit sa gasesc obiectele.

Foarte mișto update-urile ce vin!

B-ZONE este o fortza mare, nu ca panaramele de servere rivale. Sunt pe viata b-zonist, sa moara fratiii nevestimi.

Uite ca dupa revenire incepem sa avem ocupatie. Fortza!!!

Un update asteptat si apreciat de multa lume de pe server! Bravo B-zone stiti cum sa va faceti playerii sa joaca si sa se reapuce de joc si niste questuri pe masura. La multi ani si ganduri bune!

Christmas-Wishes-2019_amp.jpg

E ce trebe'

Era ok daca se bagau si evenimentele alea care au fost si de zilele b-zone dar cu premii mai mici. Alea LMS si LCS de te duceai la semnul intrebarii. De asta ma reapucasem de samp in septembrie, cand s-au scos, nu m-am mai jucat. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.