Jump to content

Ma puteti ajuta si pe mine va rog


CuteCarolineRO

Recommended Posts

Buna seara tuturor,alaltaieri mi-am instalat SAMP si de fiecare data cand intru pe el nu pot vedea pe nimeni.Deci chat-ul de sus il pot vedea in rest nici un player nu pot.Mi l-am reinstalat de 3 ori de pe diferite site-uri si tot asa face.Credeti ca e ceva din setari sau doar mi-am instalat eu versiunea de SAMP gresita?

Link to comment
Share on other sites

Salut,
Trebuie să-ți faci tutorialele dvs. în cazul în care vrei să vezi alți jucători, foloseste comanda [/tutorials] apsand pe "t" și urmezi instrucțiunile care apar pe ecran.
Este o acțiune pe care o folosim pentru a reduce trolerii.

Vă rugăm să vă asigurați că vă puneți întrebările aici data viitoare : https://forum.b-zone.ro/forum/606-romana/

Bine ai venit în B-Zone!

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Nu vezi niciun jucător deoarece ți-ai creat un cont nou și te trimite într-o alta lume fară niciun jucător pentru combaterea jucătorilor care intrau cu cheats special pentru a strica jocul celorlalți jucători. Cum a spus și CouldnoT după ce îți termini toate tutorialele vei fi trimis în lumea normală cu toți ceilalti jucători.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.