Jump to content

Probleme la tastatura - nu ma pot juca


RW Pink
 Share

Recommended Posts

Salut am o problema lla ttaassttaturaa dupaa cum puttetti vedeaa si voi. Si am inccercaatt saa cumpaar o ttaasstaturaa nnouaa daar tott aassaa imi face si cand intru pe joc dacaa ttin apassatt pe W imi merge unn paass si apoi se opreste ssi tott assa. Va rogg ssaa maa ajuttaatti ccaa am sttat 4 ore ssa rrezollv  treaaba aastta.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, NGB said:

Titlul cum e scris corect??

Am stat sa sterg fiecare litera in plus ca sa nu fie prea deranjator, iar acum scriu de pe telefon sa pot fi inteles

52 minutes ago, DeV RCHS said:

Incearca sa schimbi portul in care bagi tastatura, asta daca ai mai multe porturi.

Am incercat si nu a functionat. Problema nu e de la port sau tastatura ceva din setari probabil 

1 hour ago, spersaiaufoc said:

@RW Pink69 Salut, ai încercat să îți pui Windows-ul iar?

Nu m as complica pana acolo doar in cazul in care chiar nu gasesc o solutie

 

Link to comment
Share on other sites

Ciudat este faptul ca de obicei problemele acestea tin in general de tastatura, in special pe la cele mecanice, nu cred ca exista vreo setare in windows pentru asa ceva, dar totusi incearca sa cauti driver-ul tastaturii si sa-l instalezi.

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Încearcă să dai o reinstalare la Windows sau să încearcă cu altă tastatură care știi sigur că nu face așa. Cel mai probabil după o reinstalare a Windows-ului problema se va rezolva, posibil să ai vreun fișier prin procesele windows-ului care să provoace această problemă, iar la o reinstalare acesta dispare.

Edited by Tupi
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.