Jump to content

Si-a facut contul pe spinarea altuia ( Dulaul[Drogat] )


HhH

Recommended Posts

Salut.

 

Poate unii nu ma stiti, am jucat mai demult pe RPG3, fiind lider, helper etc.

 

As vrea sa atrag atentia unui caz mai deosebit. Eu m-am apucat sa joc pe RPG3 de cand s-a lansat impreuna cu prietenul meu si colegul meu de liceu, Marinica.

Impreuna am cumparat Tow Car Biz Prietenul meu a incercat sa se logheze pe contul sau, Marinica, unde a lasat 200kk in cash ( dupa ce a vandut Tow Car Company si casa mare de pe VineWood ( cea cu Helipad si Piscina ). Cand sa se logheze, supriza, parola numai mergea si nici macar nu mai era acelasi username. 

 

Dupa cateva investigatii vedem impreuna ca un anumit individ pe numele Dulaul[Drogat] are aceasi istorie in factiuni ca a lui Marinica ( rank 5 in Hitman Agency, lider Pier 69, etc.) 

 

Dupa cum vedeti aici, Marinica pe cand juca, a facut o aplicatie in factiunea Hitmen Agency. Sa va prezint descrierea:

 

Salut!Numele meu este Neagu Cristian,am 16 ani si locuiesc in Constanta.Sunt un baiat glumet,sociabil,gata de distractie oricand,dar cand e vorba de treaba sunt serios si imi place atunci cand fac un lucru cu mana mea,sa fie bine facut,nu in bataie de joc.In timpul liber joc fotbal si ies cu prietenii.Joc fotbal de la varsta de 7 ani,dar acum ,din pacate joc fotbal doar de distractie,cu prietenii.In urma cu doi ani am avut un accident ,iar acest lucru nu mi-a mai permis sa imi continui cariera de fotbalist.Nu sunt o persoana care isi pierde cumpatul repede sau care cauta mereu cearta,sunt o persoana linistita,care sta la locul ei si isi vede de treaba sa.Imi place sa fiu independent,tot ce fac sa fie facut pe munca mea.In viitor as vrea ca la 18 ani sa dau de permis,sa termin liceul, apoi sa intru la facultate.Imi place sa fiu respectat si sa respect la randul meu.Nu suport sa fiu mintit sau vorbit pe la spate,prefer sa imi fie spus in fata ceea ce este de spus decat sa aud de la altcineva.Un alt hobby ar fi pescuitul.Inca de la varsta de 5 ani,merg la pescuit cu tatal meu.Pescuitul pentru mine si tatal meu este o legatura tata-fiu,care ne uneste.Oriunde merg,imi place sa las o impresie cat mai buna despre mine,si mereu sunt gata si dispus sa invat lucruri noi.

 

Dupa ce contul prietenului meu a fost spart, acest individ a postat o aplicatie in Tow Car Company, unde activeaza acum, descrierea fiind urmatoarea

 

Salut! Numele meu este Neagu Cristian Adrian, am 21 de ani si locuiesc in Constanta. Sunt un baiat glumet, sociabil, gata de distractie oricand, dar cand e vorba de treaba sunt serios si imi place atunci cand fac un lucru cu mana mea, sa fie bine facut, nu in bataie de joc. In timpul liber joc fotbal si ies cu prietenii. Joc fotbal de la varsta de 7 ani, dar acum, din pacate joc fotbal doar de distractie, cu prietenii. In urma cu doi ani am avut un accident, iar acest lucru nu mi-a mai permis sa imi continui cariera de fotbalist. Nu sunt o persoana care isi pierde cumpatul repede sau care cauta mereu cearta, sunt o persoana linistita, care sta la locul ei si isi vede de treaba sa. Imi place sa fiu independent, tot ce fac sa fie facut pe munca mea. In viitor as vrea ca sa termin facultatea cu brio si sa intru la master. Imi place sa fiu respectat si sa respect la randul meu. Nu suport sa fiu mintit sau vorbit pe la spate, prefer sa imi fie spus in fata ceea ce este de spus decat sa aud de la altcineva. Un alt hobby ar fi pescuitul. Inca de la varsta de 5 ani,merg la pescuit cu tatal meu. Pescuitul pentru mine si tatal meu este o legatura tata-fiu, care ne uneste. Oriunde merg, imi place sa las o impresie cat mai buna despre mine, si mereu sunt gata si dispus sa invat lucruri noi.

 

Ceea ce ma amuza este ca acest individ a pus la nume Adrian, cand pe prietenul meu Marinica. il cheama Marian, de unde vine si numele de Marinica.

 

Este o nedreptate care vreau sa fie luata in considerare. Vreau sa se vada istoricul contului si anume ca contul a fost schimbat din Marinica. in Dulaul nu stiu cum..

 

Prietenul meu este dispus sa faca o videoconferinta in care isi arata buletinul care scrie Neagu Cristian-Marian pe el si localitatea Constanta si as vrea sa il vad si pe acest individ aratandu-si buletinul pe care scrie Neagu Cristian Marian...

 

Rog atentia unui admin.

 

Link to comment
Share on other sites

Staff-ul nu se mai ocupa de conturile sparte. In caz ca acel individ face ceva pe cont, contul o sa fie sanctionat. Singura ta cale este sa gasesti cum sa ti-l recuperezi. Ex: email,2fa etc. Sper sa il recuperezi si mult succes.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.