Jump to content

Problema Screenshot


Tweenzy ToV

Recommended Posts

Salut,

 

Încearcă să ștergi fișierul gta_sa.set din folderul GTA San Andreas User File care se află în folderul My Documents să vezi dacă problema încă persistă.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Tupi said:

Salut,

 

Încearcă să ștergi fișierul gta_sa.set din folderul GTA San Andreas User File care se află în folderul My Documents să vezi dacă problema încă persistă.

  

 

3 hours ago, TheTom said:

Salut! Incearca sa setezi o alta rezolutie, chiar mai multe si vezi daca se intampla acelasi lucru, cam ciudata problema..

Am incercat amandoua metode, nici una nu a dat rezultate.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LORD Tweenzy said:

 

Am incercat amandoua metode, nici una nu a dat rezultate.

Folosești moduri sau joci pe un GTA curat ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, LORD Tweenzy said:

Folosesc moduri.

Încearcă să descarci un GTA curat (LINK) și să instalezi SA:MP R1 pe el (LINK) și să vezi dacă mai ai aceiași problemă fără moduri.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tupi said:

Încearcă să descarci un GTA curat (LINK) și să instalezi SA:MP R1 pe el (LINK) și să vezi dacă mai ai aceiași problemă fără moduri.

Am intrat pe un alt modpack tot cu moduri si pozele ies ok, de la ce ar putea fi de la modpack-ul meu?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LORD Tweenzy said:

Am intrat pe un alt modpack tot cu moduri si pozele ies ok, de la ce ar putea fi de la modpack-ul meu?

Atunci înseamnă că problema este dintr-un mod pe care îl ai în acel modpack. Singura soluție pe care ți-as putea-o da este cum am zis să descarci acel GTA curat pe care ți l-am dat mai sus, să înstalezi SAMP R1 pe el după care să instalezi CLEO (LINK) și să muți pe rând câte un mod din vechiul modpack peste GTA-ul curat până când dai de modul care îți cauzează problema și să-l înlături. Altă soluție nu prea ai.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tupi said:

Atunci înseamnă că problema este dintr-un mod pe care îl ai în acel modpack. Singura soluție pe care ți-as putea-o da este cum am zis să descarci acel GTA curat pe care ți l-am dat mai sus, să înstalezi SAMP R1 pe el după care să instalezi CLEO (LINK) și să muți pe rând câte un mod din vechiul modpack peste GTA-ul curat până când dai de modul care îți cauzează problema și să-l înlături. Altă soluție nu prea ai.

Se pare ca am rezolvat problema, acum sunt ok pozele facute si pe modpack-ul meu. Multumesc mult pentru timpul acordat!

Link to comment
Share on other sites

  • Tupi locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.