Jump to content

Recrutăm designeri audio și video. Aplicați aici

Snipi

[Special Event] Merry Christmas

Recommended Posts

Merry Christmas PNG Transparent Images | PNG All

Știm cu toții că aceasta perioada a Crăciunului este una foarte importantă și minunată din toate punctele de vedere. Pentru copii este perioada cadourilor, pentru părinți este perioada sărbătorilor, pentru familii este ocazia perfectă de a fi împreună cu întreaga familie. Pentru noi, Crăciunul este momentul în care vrem să ne bucuram toți ascultatorii. Așa că am organizat un concurs special cu premii frumoase.

🎅Merry Christmas!🎅

Un eveniment original marca Radio B-Zone

🎄Suma totala a premiilor: 50€

🎄Numar premii: 5

🎄Perioada de desfasurare: 21.12.2020-04.1.2021

🎅Cerinte🎅

🎄Sa intrati pe serverul nostru de discord (Click aici)

🎄Sa va abonati la canalul nostru de YouTube (Click aici)

🎄Sa apreciati pagina noastra de Facebook (Click aici)

🎄Sa dati follow paginii noastre de Instagram (Click aici)

🎄Sa dati un reply completand modelul prezentat mai jos!

🎅Model inscriere🎅

De la: x
Pentru: y
Text: xyz
Melodie dedicata (Link YouTube): youtube.com/.....

🎅Exemplu🎅

De la: Alex
Pentru: Andrei
Text: Sarbatori fericite!
Melodie dedicata (Link YouTube): Click aici

🎅Observatii🎅

• Castigatorul o sa fie ales de catre echipa administrativa.
  • Cea mai frumoasa dedicatie o sa castige.
  • Dedicatiile multiple o sa fie descalificate.
  • Dedicatiile copiate o sa fie descalificate.
  • Dedicatiile nu trebuie sa contina limbaj vulgar sau cu conotatii sexuale. 
  • Melodiile nu trebuie sa contina limbaj vulgar.
  • Membrii echipei Radio B-Zone nu pot participa la acest concurs.
  • Premiile se acorda pe shop.b-zone.ro, nu pe card.
  • Dedicatiile celor 5 castigatori vor fi citite pe parcursul lunii Ianuare, in perioada 5.1.2021- 5.2.2021.

Sarbatori fericite alaturi de cei dragi. 

De la: TheVirus
Pentru: DarkNight - RPG1
Text: Pentru cea mai frumoasa nevastă
Melodie dedicata (Link YouTube): 

De la: AdriaN_
Pentru: ClouD - RPG1
Text: Pentru inima mea *Te quiero mamita, te quiero Lolita*!
Melodie dedicata (Link YouTube): 

De la: CLouD
Pentru: Adrian_
Text: Pentru fratele meu, care imi este mereu atat la bine, cat si la greu. Esti viata mea, fratele meu mai mic. Sa ne mearga numai bine!
Melodie dedicata (Link YouTube): (30) Fratii de Aur - Cand e frate langa frate (Official Track) - YouTube 

De la: ShubhaM
Pentru: AGN
Text: Christmas is not about receiving, its about giving. So, i want to give you lots of blessings for your future. May all your wishes get fulfilled and you get the things you really deserve. Merry Christmas and Happy Holidays!
Melodie dedicata (Link YouTube): We Wish You A Merry Christmas | Christmas Carols - YouTube

Edited by RW ShubhaM

De la: Zeldris
Pentru: Paul.
Text: Pentru fratele meu mai mic la care am stat in locul lui la orele online. Bine ca avem vocea asemanatoare. 😁 Craciun fericit tuturor!

De la: neRo ToV
Pentru: @Delgado
Text: Merry Christmas my friend, I’m never gonna.. you know the rest

De la: .Benga
Pentru: @TLG ShaDoNy
Text:  Pentru persoana care imi este alaturi mereu in momentele frumoase si grele, esti ca un frate mai mare pentru mine, nu te-as trada pentru nimic in lumea asta.Am dovedit lumii de ce suntem in stare si nimeni n-o sa ne doboare.Te pup! ❤️

De la: ShaDoNy
Pentru: Iubita mea ❤️ 
Text: Pentru iubita mea care craciunul acesta a fost la 300km distanta de mine 😢 

De la: Ghita

Pentru: .Paul (@eB .PauL)

Text: E sărbătoare! Bucură-te de pace, lumină și căldură, alături de cei dragi ție. Dăruiește din toata inima și deschide-ți sufletul pentru a primi dragoste și fericire. Lasă-ți sufletul să renască și trăiește fiecare zi ca pe un dar nepretuit.

Melodie dedicată: Click

L6YIhYBKHAljtzMN30okgSwDRP89GCfpIMtyeK5Y

Edited by Madalin
Nu mai pune tot felul de linkuri ascunse prin poze.

De la: _DeNiS_45
Pentru: AgentKripton
Text: Draga prietene, venind sarbatorile m-am hotarat sa iti o fac o mica "surpriza". Pentru mine, de cand ne-am cunoscut ai fost un amic ce a avut incredere in mine, m-a ajutat cand aveam nevoie, si la bine, dar si la greu. Aceasta melodie am ales-o gandindu-ma si la pasiunea ta. In tema cu momentele actuale, iti urez sarbatori fericite, sa te loveasca trenul fericirii fara mila, sa ai parte de sarbatori fericite si de un an nou la fel!
Melodie dedicata 

Edited by LDV DeNiS45

De la: .Nico

Pentru: Tonel ( @Radu Antonio)

Text: Draga Tony, Crăciun fericit și la mulți ani!! Bucura-te de perioada aceasta de sărbători și petreci mult timp alături de familie și de cei dragi. Fii fericit și înveselește-te la cele mai mici gesturi de bucurie, mereu mi ai fost alături și îți multumesc pentru asta🤗.

Melodie dedicată: 

Am ales castigatorii. Au intervenit niste probleme care au rezultat la intarzierea extragerii castigatorilor! 

Locul 1: 

On 12/27/2020 at 10:12 PM, TLG ShaDoNy said:

De la: ShaDoNy
Pentru: Iubita mea ❤️ 
Text: Pentru iubita mea care craciunul acesta a fost la 300km distanta de mine 😢 

Locul 2: 

On 12/26/2020 at 2:36 PM, RW ShubhaM said:

De la: ShubhaM
Pentru: AGN
Text: Christmas is not about receiving, its about giving. So, i want to give you lots of blessings for your future. May all your wishes get fulfilled and you get the things you really deserve. Merry Christmas and Happy Holidays!
Melodie dedicata (Link YouTube): We Wish You A Merry Christmas | Christmas Carols - YouTube

Locul 3:

On 12/31/2020 at 6:35 PM, LDV DeNiS45 said:

De la: _DeNiS_45
Pentru: AgentKripton
Text: Draga prietene, venind sarbatorile m-am hotarat sa iti o fac o mica "surpriza". Pentru mine, de cand ne-am cunoscut ai fost un amic ce a avut incredere in mine, m-a ajutat cand aveam nevoie, si la bine, dar si la greu. Aceasta melodie am ales-o gandindu-ma si la pasiunea ta. In tema cu momentele actuale, iti urez sarbatori fericite, sa te loveasca trenul fericirii fara mila, sa ai parte de sarbatori fericite si de un an nou la fel!
Melodie dedicata 

Locul 4:

On 12/23/2020 at 2:15 PM, TheVirus said:

De la: TheVirus
Pentru: DarkNight - RPG1
Text: Pentru cea mai frumoasa nevastă

Locul 5:

On 1/2/2021 at 5:13 PM, .Nico said:

De la: .Nico

Pentru: Tonel ( @Radu Antonio)

Text: Draga Tony, Crăciun fericit și la mulți ani!! Bucura-te de perioada aceasta de sărbători și petreci mult timp alături de familie și de cei dragi. Fii fericit și înveselește-te la cele mai mici gesturi de bucurie, mereu mi ai fost alături și îți multumesc pentru asta🤗.

Melodie dedicată: 

Pentru a intra in posesia premiilor va rog sa ma contactati printr-un PM pe forum in maxim 72 de ore!

Felicitari tuturor castigatorilor!

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.