Jump to content

Nu spamati SPACE cand fugiti !


Cosminel Silentiosu

Recommended Posts

Poate salvez cativa oameni de la un ban. Mai nou vad ca degeaba te filmezi din frica ca iei ban din spec pt aim ca mai demult, ca ti-l iei pentru  fast run. Uite asa am luat eu ban pe motiv de fast run fara sa folosesc nimic. Serios, nu mai spamati space-ul ca poate va luati ban pentru fast run si singurul lucru pe care vi-l poate zice adminul la requestul de unban este sE vEdE ClAr cA fUgI mULt mAi tArE dEcAt cEiLaLtI. Nu iti poti dovedi nevinovatia si stai pe tusa 30 de zile ( Sa nu precizez faptul ca am facut questul ala 13/15 ca disperatu si imi trebuia 14 pt un job skill up dar fix atunci am luat ban). In fine, MORALA: Nu spama space-ul, indiferent ca esti la war(multi o fac, nu primesc nimic), paintball, escape(si mai multi),etc. Btw Kelton a dat acelasi raspuns, deci am facut aproape tot ce mi-a stat in putinta ca sa iau unban.

 

Intr-un video e perspectiva celui care mi-a facut post, intr-unu ii perspectiva mea si in celalalt e un test in care arat ca n-am nici cleo nici asi si demonstrez ca poti face acel traseu in acelasi timp doar spamand o tasta de sprint. Grija mare guys, peace.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.