Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

dobanda


ianislucian

Recommended Posts

Alles ist Klar. deci voi sau voi poate nici nu stiati. astia, fondatorii de 2 lei. au facut totul de asa natura, ei fiind acoperiti de # Noi ne dorim un server care sa va captiveze, care sa fie nu stiu cum si sa aveti multe de facut si descoperit. De fapt ei au facut totul de asa natura sa impinga clasicii jucatori spre a dona bani server ului. Deci din 1000 de playeri de pe B zone rpg 1 . toti is frustrati, disperati, si zgarciti sa nu cumva sa piarda vreun ban si etc. ca s-au facut atat de greu. si in continuare celor noi veniti sau de o anumita perioada de timp sa le fie foarte greu sa reuseasca sa faca ceva fara a dona . si cand zic a dona. eu intr o zi am zis bun. intr-adevar se fac greu banii. nu greu. foarte greu. eu sunt de acord sa donez 30 de euro. si ce sa vezi pe 30 de euro primesti 3000 si ceva de gold nu mai stiu exact. cu care nu poti face absolut nimic. si bani ca sa cumperi cu gold la fel. prea putini bani cu care in joc nu ai efectiv ce sa faci. dai 40-50 euro sa ti iei un infernus. wtf. si chestii de genul. si cu siguranta. au fost cativa care au zis. ok. si au facut donatii de sute de euro. cum si eu de altfel am donat in jur de 300 de euro. acum ceva timp. Deci. astia fondatorii merita prinsi si scuturati. pentru tot ce au facut. pe langa faptul ca. ok. e sv meu. am jucatori. daca vrei sa ai ceva. trebuie sa platesti. bine. platesc. cum am facut eu. in jur de 300 e. si de aproximativ 5000 gold. am cumparat bani. $ si azi de 1000 gold am luat nu stiu cat iti da. 70k ceva de genul. foarte putin. am luat si am jucagt poker. pe langa faptul ca. luasem cutii de toate felurile si cadeau numai jafuri. in cutiile pe rpg b zone. cad doar JAFURI. dai 400 gold pe o cutie iti cade o masina la 20k si pe care nici nu o poti vinde. asa. revenind la subiect. si ce sa vezi. bobo si mai marii profeti. ai sv ului. cu care intr o zi ca vrei ca nu vrei. ne vom intalni, Bobo. a gasit o metoda. deci ca sa inteleaga cine citeste. joc poker de ani buni, etc. chiar si pe sv. facusem la un moment dat vreo 18kk . in fine. de odata. eu am incetat sa mai donez. sa mai bag EURO. pai daca am 18kk am infernus, bullet, casa pe mama pe tata. ce imi mai trebuie mie sa donez. si ei au gasit o modalitate. deci. jucam poker. si pierdeam. in cateva zile am pierdut tot. 18kk. imi venea la mana A A sau K K in flop era un A sau un K si in final oricum castiga altul si eu plusam sau dadeam call la oricat. normal. si mi au setat efectiv sa primesc numai coolere. cooler dupa cooler. Si btw, mai mult de atat, au jucatori care efectiv au scripturi triseaza efectiv si pe fata, au sute de kk nimeni nu stie si nu poate sa explice de unde au acei bani. si la fel. castiga mana dupa mana. si nu orice mana. doar cand e vb a de 1-50kk cum iai prins ai chinta flopata si dai raise 3kk ei dau call si a naibii le intra full si faze de genul. coolere foarte rare. au scripturi pentru a face coolere foarte rare. la fel, acei indivizi, sunt pusi de mai marii profeti. sa scuture bine jucatorii care au deja o avere sa zicem. ca acestia sa revina la stagiul initial de a dona BANI catre SERVER. deci asta ca o mica/mare paranteza. totul e facut si redirectionat catre chestia asta. SA DONAM. sa donam sa facem ciocanul mare la fondatori care ei oricum s muritori de foame ca ii stiu si in viata reala. muncesc prin constructii etc bataturi in palme saracii. dar mna. ideea e ca. totul pe sv b zone rpg 1 e facut spre a inclina jucatorul sa DONEZE. la fel cum si mai sus. arata dobanda. cica eu am 450k in banca. stiti foarte bine cat de greu se fac 450k . la orice JOB banii aia ii faci in vreo 3 zile de jucat CONTINU toata ziua si noaptea pana la 3 sa faci tu 450k din job. si ei iti dau dobanda 150$ pe ora daca ai suma respectiva in cont. spuneti si voi acum. ce face foame din BOBO si restul. eu vorbesc mai mult de bobo ca locuim in acelasi oras.. dar mai sunt complici si admini foarte vechi care sunt camere de filmat. si spun si etc. si ce metoda. si ce cutare. sa mai facem sa ne doneze lumea. un 10 e de aici un 50 de acolo. si tot asa. o pun si ei de mancare pe o saptamana. ca mna. e greu .. e grele.. asa ca . spun un cuvant. Rusine. si mare atentie pentru cat ati ras de mine pe sv. candva cnv o sa plateasca in real. ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.